«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. O Ses Türkiye Yarışmasına Damgasını Vurdu

O Ses Türkiye Yarışmasına Damgasını Vurdu

o ses türkiye Tuana

Tv8’in sevilen yarışma programı O Ses Türkiye, dün ekrana gelen yeni bölümü ile yine beğeni toplamayı başardı. 21 Aralık Cumartesi akşamı yayınlanan yarışmaya damgasını vuran isim ise Tuana Şahin oldu. “Ederlezi şarkısı ile performans sergileyen Şahin, tüm juri üyelerini döndürmeyi başardı. Peki ama seslendirdiği şarkı ile herkesi kendine hayran bırakan yarışmacının seçtiği isim kimdi?

Tuana Şahin seçtiği juri üyesinin kim olduğunu söylediği şarkı ile açıkladı. Dört juri üyesinide döndüren Tuana; Hadise, Beyazıt Öztürk, Murat Boz ve Seda Sayan’ın ikna çabalarının ardından kararını verdi. Murat Boz’un “Ben Özledim Galiba” adlı şarkısını seslendirerek seçimini Murat Boz’dan yana yaptığını açıkladı.

Tuana Şahin MasterChef Yarışmasında Keşfedilmişti

Tv8’in sevilen diğer yarışma programı olan MasterChef 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde Üsküdar Engelsiz Yaşam Merkezi’ni ziyaret etmiş ve programı burada gerçekleştirmişti. Yarışmacıların yaptığı yemekleri tadanların arasında yer alan ve merkezde eğitim gören Tuana Şahin de söylediği şarkı ile herkezi etkilemeyi başarmıştı. Ederlezi Balkan şarkısını seslendirerek hem stüdyodaki yarışmacı ve ünlü şefleri hem de izleyenleri derinden etkileyen Tuana, bu sefer de O Ses Türkiye stüdyosundakilerin ve ünlü jüri üyelerinin kulaklarındaki pasları silerek beğeni topladı.

Tuana Şahin Kimdir?Aslen Ordulu olan 18 yaşındaki Tuana Şahin, Üsküdar Engelsiz Yaşam Merkezi’nde eğitim görüyor ve aynı zamanda Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesinde okuyor.