«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. Kocan Kadar Konuş: “Diriliş”

Kocan Kadar Konuş: “Diriliş”

kocan kadar konuş diriliş

Kocan Kadar Konuş: Diriliş, ilk film ile kıyaslandığında daha iyi ve keyifli bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Son zamanlarda izlediğimiz abartı ve hoyratlık üzerine kurulu bir mizah anlayışından uzak kalarak, komedi filmi standardımızın üzerine çıkıyor.

kocan kadar konuş diriliş

Geçtiğimiz yılın sürprizlerinden olan Kocan Kadar Konuş, sırtını edebiyata dayayarak, evlilik yaşı gelmiş Efsun’un ailesinin baskısı ile hayatının aşkına yelken açmasını konu olarak ele alan film, şehirli kadının ailesiyle ilişkisi, kadının kocayla varolma halleri ve evlilik konusundaki aile baskısı gibi meseleler üzerinden komedisini üreten bir filmdi. Bakir bir alanda gezmese de özellikle bilinen ve alışılmış o ‘yerli aşı’ sayesinde tutmuş bir yapıttı. Şebnem Burcuoğlu’nun ikinci kitabından uyarlanan Kocan Kadar Konuş:Diriliş için ekip tekrar karşımıza çıkıyor. Ekibe bu filmde Hümeyra gibi önemli bir oyuncu da dahil olarak filme renk katıyor. Bu sefer Efsun ile Sinan’ın evlenmesi asıl gündem başlığı olarak filmin konusunu oluşturuyor ve düğün süreci ile bu süreçte ailelerin yaşadıkları da espirili bir mizah içerisinde taksim escort anlatılıyor.

Kocan Kadar Konuş: Diriliş genelde Yeşilçam’da yan öykü olarak kaşımıza çıkan, kız isteme, düğün sürecine ailelerin dahil olması ve bundan dolayı yaşanan gerilimler filmin asıl sırtını dayadığı noktalar. Hal böyle olunca da ikinci filmde Ezgi Mola ve Murat Yıldırım ile birlikte iki usta oyuncunun Nevra Serezli ve Hümeyra’nın da performansı öne çıkıyor. Filmde her iki usta oyuncunun atışma sahneleri ise filmin ardından akılda kalan sahneler arasında yer alıyor.

kocan kadar konuş diriliş hümeyra

Konusu nedeni ile romantik komediden daha çok aile komedisine doğru kayan Kocan Kadar Konuş: Diriliş filmi, yılın ilk günlerinde yüzleri gülümseten ve keyifli bir yapım.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *