«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. Barış Survivor Tarihine Geçti

Barış Survivor Tarihine Geçti

survivour 2020

Survivor 2020 yarışmasının en çok konuşulan yarışmacıları arasında yer alan ve şampiyonluk adayı olarak gösterilen ünlü oyuncu Barış Murat Yağcı, 8 hafta üst üste SMS birinciliğini alarak Survivor tarihinde de bir ilke imza atmış oldu.

TV8’de ekranlara gelen Survivor 2020’de yarışmacı olan Barış, yakaladığı başarısıyla tarihi bir rekor kırmayı başardı. Yaşamış olduğu sakatlıklara rağmen hayranları tarafından tam destek alan ve yarışma boyunca hiç yalnız bırakılmayan Yağcı, SMS sıralamasında üst üste birinci olarak geldi.

Survivor Yarışmacılarından Barış’ın Son Fotoğrafına 7.5 Milyon Yorum Geldi

Survivor 2020 yarışmacılarından Barış Murat Yağcı’nın son fotoğrafına 7.5 milyon yorum yapıldı. İlk önce Ünlüler takımında başlayan, ardından Gönüllüler takımına geçen ve kaptanlık sonucu yeni oluşturulan takımlarda da Kırmızı takımın bir parçası olan yarışmacı, farklı duygular yaşadığını dile getirdi. Üst üste 8. kere SMS’de birinciliği alarak da Survivor ‘da bir ilke imza atan Barış, böylelikle girdiği potadanda çıkmayı başardı.

Survivor 2020 Yarışmacı Barış’ın Instagram Hesabı 1.7 Milyona Ulaştı

Yarışmanın en çok dikkat çeken isimlerinden biri olan Survivor 2020 yarışmacısı Barış Murat Yağcı, zaman zaman gündemde yer almaya devam ediyor. Instagram hesabında takipçi sayısının da 1.7 milyona ulaştığı ünlü oyuncu Barış Murat Yağcı’nın gitmeden önce attığı son fotoğrafa toplamda 7.5 milyondan fazla yorum geldi.

Barış Murat Yağcı Kimdir?

1991 yılında İzmir’in tatil beldesi Çeşme Alaçatı’da doğan ve Survivor yarışmasına katılmadan önce dizilerde görmeye alıştığımız Barış Murat Yağcı, bir dönem de profesyonel olarak basketbol oynamış bir isim. Hayatının dönüm noktası olarak adlandırdığı Efes Pilsen Spor Klübünde profesyonel olarak basketbol oynayan Barış Murat Yağcı, sakatlandıktan sonra basketbol hayatına veda etmek zorunda kaldıktan sonra belli bir dönem modellik yapmıştır.

Best Model of Turkey yarışmasına katıldıktan sonra yapımcıların dikkatini çekmeyi başaran Barış, oyunculuk eğitimi de alıp “Kocamın Ailesi” ile oyunculuk kariyerine başlamış ve ilk dizisinde yer almayı başarmıştır. Bu dizinin ardından giderek daha fazla tanına oyuncu, daha sonra Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandırmıştır. Son olarak da “Şevkat Yerimdar” dizisinde “Bora” karakterine can vermiştir.