«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. Şeyma Subaşı’nı Corona Bile Durduramadı

Şeyma Subaşı’nı Corona Bile Durduramadı

şeyma subaşı

Sosyal medya da fenomen olan ve Instagram hesabında 3,2 Milyon takipçisi bulunan Şeyma Subaşı, Corona Virüsü sebebi ile uzun zamandır Türkiye’de bulunuyor. Şehirler arası yasağın da kalkması ile birlikte Subaşı soluğu İzmir´in Çeşme ilçesinde aldı ve burada bir barın sezon açılışına katıldı.

Ünlü televizyoncu ve sunucu Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı, uzun süredir kızı ile de görüşemiyordu. Corona virüsü salgını yüzünden ülkeler arası seyahat yasağı bulunduğu için Melisa babası Ilıcalı ile birlikte Survivour 2020 çekimleri için Dominik Cumhuriyeti’ndeydi. Corona virüsü salgınının önlenmesi için alınan kısıtlamaların kaldırılması ile birlikte Subaşı, İstanbula’a dönen kızını da alarak soluğu Çeşme’nin şirin tatil cenneti Alaçatı’da aldı.

Şeyma Subaşı Çeşme’de Bar Açılışına Katıldı

Şeyma Subaşı, gece eğlenceleri ile ünlü olan Çeşme’nin tatil cenneti Alaçatı’da bir barın sezon açılışına katıldı. Subaşı, 8 kişiden oluşan arkadaş grubu ile önce yemek yedi, sonra da çalan müzikler eşliğinde doyasıya eğlendi. Böyle ortamlarda bulunmayı özlediği her halinden belli olan Subaşı’nın mutluluğu gözlerinden okunabiliyordu.

Gündüzleri kızı ve arkadaşları ile Çeşme plajlarında denizin ve kumun tadını çıkaran Şeyma Subaşı geceleri de Alaçatı gecelerinde vakit geçiriyor. Corona Virüs tehditinin hala devam ettiğini göz önünde bulunduran takipçileri de yorumları ile Şeyma Subaşı’nı uyarmaya çalışıyor.

Şeyma Subaşı’na Instagram’dan Yazılan Komik Corona Virüs Yorumları

Şeyma Subaşı’na Instagram hesabındaki takipçilerinin yazmış olduğu komik Corona virüsü ile ilgili yorumlarından bazıları ise şu şekilde;

  • “Corona ünlülere uğramıyor sanırım”
  • “Şeymoş hiçbir şey seni tatil yapmaktan alı koyamaz. Bunu Korona bile yapamadıysa kimse yapamaz.”
  • “Şeyma napıyorsun annem sen? Korona var Korona…
  • “Ölüm gelmeyecekmiş gibi, Korona yokmuş gibi yaşamaya devam edebilirsin, izinlisin sen.”
  • “Dünya yanıyor Koronadan bu hala tatil peşinde… Harbiden ne kafadasın sen?”