«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. Şeyma Subaşı Bombaları Arka Arkaya Patlattı

Şeyma Subaşı Bombaları Arka Arkaya Patlattı

şeyma subaşı ve acın ılıcalı

Son zamanların en çok konuşulan isimlerin arasında yer alan Şeyma Subaşı, Youtube üzerinden yayınlanan İlkay Buharlı ve Ali Eyüboğlu’nun sunduğu Magazin noteri adlı magazine programına konuk olarak katıldı. 3 saate yakın süren programda Şeyma Subaşı samimi açıklamalarda bulundu. Tüm merak edilen konu başlıklarının gündeme getirildiği ve çok ilgi çekici detayların da yer aldığı programda öne çıkan konuların başında ise tabii ki Acun Ilıcalı yer alıyordu.

Şeyma Subaşı: “Acun Beni İstemedi”

Tv8’in sahibi ve ünlü sunucu Acun Ilıcalı ile evliliği hakkında bomba açıklamalar yapan Şeyma, fazlasıyla konuşulacak itiraflarda bulundu. Ali Eyüboğlu’nun Acun Ilıcalı’yı aldattın mı sorusuna “Acun beni istemedi” yanıtını veren Şeyma herkesi şaşırttı. Bu açıklamasının hemen ardından “O beni istemedi, ben de onu istemedim. Aldatma gibi bir durum kesinlikle yok” şeklinde açıklamasını düzeltti.

Eski eşi Acun Ilıcalı’nın kendisini hep çok masum gördüğü için aslında sevdiğini söyleyen Şeyma Subaşı, “Enerjim Acun’a çok fazla geldi. Bende zaman içerisinde ofis, playstation muhabetinden sıkıldım ve yaşım geçiyordu. Bu sebeple ben onun hayatından o da benim hayatımdan memnun olmamaya başladık. Ben 18 yaşından beri metres etiketine alışmak durumunda kaldım ve yaşadığım olaylardan dolayı da çok yoruldum. Tüm bunlar sonucunda Acun ile birbirimize toleransımızda kalmadı” şeklinde sözlerine devam etti.

Şeyma Subaşı: Erkeklerle Fazla Yakın ve Samimi Oluyorum

Kadın arkadaşlarından daha fazla erkek arkadaşlarının olduğunu belirten Subaşı, hepsiyle de çok yakın ve samimi olduğunu bu sebeple de bazen dışarıdan farklı algılanabildiğini söyledi. Acun Ilıcalı’dan boşandıktan hemen sonra çıkan aldatma dedikodularınında aslında biraz bu samimi tavırlarından kaynaklandığını düşündüğünü belirtti.

Şeyma Subaşı: 3 Çocuk Daha Acun’dan Yapsaydım Şimdi Rahattım

Aile yaşantısına aslında çok imrendiğini ve hayalinin bir kaç çocuklu, evli bir kadın olduğunu tüm samimiyeti ile açıklayan Şeyma Subaşı, sadece kızı Melisa Ilıcalı için bu aşamada tedirgin olduğunu belirtti. Şu an İtalyan bir erkek arkadaşı olduğu için onunla veya başkasıyla eğer evlenip, bir çocuk sahibi olursa, Melisa’yı ne yapacağını bilemediğini bu sebeple de bu hayalini nasıl gerçekleştirebileceği konusunda tedirginlikleri olduğunu ima etti. “Melisa okula başladı ve İstanbul’da yaşaması gerekiyor. Ben eğer yabancı biri ile evlenirsem nasıl olucak? Ya ben bebeğimi ve evleneceğim kişiyi alıp İstanbul’da yaşayacağım. Ya da nasıl olacak hiç bilmiyorum. Melisa’yı alıp yurtdışına yanımda götürmeme Acun izin vermez sonuçta.” dedi.