«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. Survivor 2020’de Dokunulmazlık Heyecanı

Survivor 2020’de Dokunulmazlık Heyecanı

survivor 2020 deokunulmazlık

Survivor 2020‘de dokunulmazlık heyecanı yaşanmaya devam ediyor. Dün akşamki yayınlanan bölümünde 3. eleme adayı da sonunda belli oldu! Nisa, Sercan, Yasin, Berkan, Elif, Evrim, Barış, ve Cemal Can’ın şampiyon olabilmek için kıyasıya mücadele verdiği Survivor 2020’de dün akşam dokunulmazlık heyecanı yaşandı.

Survivor’ın Dün Akşamki Bölümünde 3.Eeleme Adayı da Belli Oldu

Üçüncü kez dokunulmazlık için parkura çıkan yarışmacılar tüm güçlerini ortaya koydu. İlk dokunulmazlık oyununu kazanan ve dokunulmaz olarak potaya Evrim’i çıkan Cemal Can, 3. dokunulmazlık oyununu da kazanarak yine dokunulmaz oldu. Cemal Can konseyde 3 eleme adayı olarak Sercan’ın adını söyledi. Dün akşamki konseye damgasını vuran olay ise eleme adayı olan Sercan ve Nisa arasında geçen ilginç konuşma oldu.

Dün Akşamki Survivor Konseyine Sercan ve Nisa Damgasını Vurdu

Survivor’ın büyük finali için geri sayım başladı. Birbirinden değerli 8 yarışmacının şampiyonluk mücadelesi verdiği yarışta her geçen gün heyecanda giderek büyüyor. Dün üçüncü kez dokunulmazlık heyecanının yaşandığı Survivor’da, yarışın kazanan ismi Cemal Can oldu. Cemal Can, 3.eleme adayı olarak Sercan’ın adını söyledi. Konseyde yaşananlar ise bununla da sınırlı kalmadı. Daha önce Sercan’ın Nisa’ya olan ilgisinin ekranlara geldiği yarışmada bu sefer Sercan ve Nisa arasındaki konuşma konseye damgasını vurdu. Sercan, aralarında yaşananların tek taraflı olmadığını söyleyerek akıllarda soru işareti oluştururdu.

2 eleme adayı olduktan sonra Nisa, “Benim ismimi söyleyeceğini tahmin ediyordum zaten. İlk fırsatta bunu yapacaktı.” diyerek daha önce yaşananlardan dolayı intikam amaçlı kendi ismini söylediğini ima etmişti. Sercan Yıldırım da “Birinin peşinden koşuyormuşum şeklinde bir hava verildi. Benim de bir duruşum ve gururum var” sözleri ile kafaları iyice karıştırdı.

Dün Akşamki Konseyde Sercan Yıldırım İçini Döktü

Sercan dünkü konseyde; “En başından bugüne kadar çok fazla şey yaşandı. Hep koruyucu taraf ben olmaya çalıştım ona karşı. İstemediği bir şeyi kesinlikle yapsın istemedim. Onun zarar görmesini istemezken ama zarar gören bu sefer ben oldum. Olaylar tam olarak kapanmışken tekrardan sanki ben onun peşinde koşuyormuşum gibi bir hava verdi ve bu durum beni gerçekten çok üzdü. Üçüncü dokunulmazlığa çıktığımda da kafam bu konudaydı. Puzzle’ı bile odaklanarak tamamlayamadım. Peşinden koşan ben değildim, o da koşmadı ancak tek taraflı da yaşanmadı yaşananlar. Olaylara şahit olan da hem benim hem de onun yakın arkadaşları var. Benim o zaman en iyi tanıklarım Aycan, Ezgi ve Aşkım’dı. Nisa tarafında da Cemal Can olanlara şahit. Ona da isterseniz sorabilirsiniz. Herkes bunu böyle bilsin istedim. Notları da var hatta cebimde göstermek de isterdim ama çok gerek yok. Keşke konu kapansaydı ama bu açıklamayı bana kendisi yaptırdı. Ben böyle bir şeyi asla istemezdim.” dedi.