«
  1. Anasayfa
  2. Diziler
  3. Yeni Netflix Dizi Önerileri

Yeni Netflix Dizi Önerileri

yeni netflix dizileri

Ekim ayı itibari ile birbirinden sürükleyici yepyeni diziler Netflix ailesine katıldı… İşte yayın akışında dikkat çeken yeni Netflix dizi önerileri…

Yeni Netflix Komedi Dizileri

Emily in Paris: Hırslı bir pazarlama yöneticisi olan aynı zamanda Chicago’da yaşayan Emily Cooper, Paris’te rüya gibi bir iş fırsatı yakalıyor. Chicago’da ki düzenini ve erkek arkadaşını bırakarak Paris’e yerleşen Emily’nin bir anda tüm hayatı değişiyor. Paris’te hayallerindeki pozisyonu kapmasının ardından arkadaşlık, iş ve aşkla uğraşırken aynı zamanda macera dolu yeni yaşamını kucaklıyor. Maceralarla dolu Netflix’in yeni komedi dizisi izleyenleri Paris’e misafir ederken, renkli ve şık bir dünyanın da kapılarını aralıyor. Emily in Paris dizisinin başrolünü; Lily Collins, Ashley Park, Philippine Leroy-Beaulieu paylaşıyor.

Sosyal Mesafe: Karantina zamanında çekilen bu trajikomik antoloji dizisi, görüşemedikleri için birbirlerinden uzak durmak zorunda kalan insanların ilişkilerini koruma çabalarını hem komik hem de gerçekçi şekilde ele alarak işliyor. Sosyal Mesafe isimli Netflix dizisinin başrolünü; Danielle Brooks, Mike Colter ve Oscar Nuñez paylaşıyor.

Yeni Netflix Dram Dizileri

Netflix dram dizi önerileri ile yazımıza devam ediyoruz.

Oktoberfest: BİRA ve KAN: 1900’lü yılların Münihi’nde hırslı bir bira imalatçısı olan Curt Prank, şehrin en kazançlı festivalleri arasında yer alan Oktoberfest’e hâkim olabilecek bir bira çadırı kurma macerasına girer. Girdiği bu macerada da zalim taktikler kullanan bira imalatçısının hikayesinin anlatıldığı ve Netflix’in orjinal dizisi olan Oktoberfest’i soluksuz izleyeceksiniz. Oktoberfest isimli dizinin başrolünü; Martina Gedeck, Mišel Matičević ve Klaus Steinbacher paylaşıyor.

To The Lake: Netflix’in orijinal dizileri arasında yer alan To The Lake, ölümcül bir virüs Moskova’yı vurunca sağ kalanların vahşi doğaya kaçma hikayesini işliyor. Korkunç bir salgının yayılması ile uygarlığın sonu ile karşı karşıya kalmış olan bir grup, acımasız bir şekilde sağ kalma mücadelesi verirken; aşklarını, hayatlarını ve insanlıklarını da riske atmak durumunda kalıyor. To The Lake isimli dizinin başrolünü; Viktoriya Isakova, Aleksandr Robak ve Kirill Käro paylaşıyor.

Sizde son zamanlarda ne izlesem diye düşünenlerdenseniz, yeni Netflix dizi önerilerimizi inceleyerek aralarından kendi zevkinize uygun olanı seçebilir ve dizi keyfinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.