«
  1. Anasayfa
  2. Magazin
  3. Şeyma Subaşı’nın Acun Ilıcalı’ya Gönderdiği Mesaj Olay Oldu

Şeyma Subaşı’nın Acun Ilıcalı’ya Gönderdiği Mesaj Olay Oldu

şeyma subaşı açıklama

Şeyma Subaşı eski eşi Acun Ilıcalı’ya gönderdiği mesaj ile canlı yayında ifşa oldu. Olayın üzerine Şeyma kendi sosyal medya hesabı Instagram üzerinden açıklamada bulundu. Subaşı yaptığı açıklamada takipçilerinden anlayış istediğini belirtti.
Anal seks sevenler! beylikdüzü escort kadınları anal seks için doğmuşlar.
Ilıcalı kendi kanalı olan Tv8 de canlı yayına konuk oldu. Program esnasında telefonundan O Ses Türkiye’nin perde arkasını anlatan bir video izletirken eski eşi Şeyma Subaşı’ndan mesaj geldi. Mesajı ifşa olan Şeyma Subaşı olayın hemen ardından Instagram hesabından “Olayı başka yere çekemeye gerek yok. Anlayış istiyorum sizden” diyerek yaşadığı talihsiz duruma açıklık getirdi.

Canlı yayında Acun Ilıcalı’ya Şeyma Subaşı’ndan gelen mesajda; “Acun selam, ne zaman görüşebiliriz? Tarihleri konuşmamız lazım Miami Oteli ve parayla ilgili başka bir şey daha konuşacağım” yazıyordu. Canlı yayında ifşa olan mesaj kısa bir süre içerisinde Twitter’da da trend oldu. Olayın ardında Şeyma Subaşı tarafından jet hızında bir açıklama geldi.

Şeyma Subaşı: “Yapacak Bir Şey Yok, Anlayış İstiyorum”

Subaşı kendi Instagram hesabı üzerinden şunları söyledi; “Demin Acun’a attığım mesajın canlı yayında çıkmasıyla alakalı bir şey söylemek istiyorum. Bu kimin başına gelirdi derseniz tabii ki Şeyma Subaşı’nın başına gelirdi. Ama hayırlısı böyleymiş yapacak bir şey yok.”

Subaşı sözlerine şu şekilde devam etti: “Bu konu ile ilgili bir şey söylemek istiyorum. Sonuçta bizim Acun Ilıcalı ile bir çocuğumuz var ve konuştuğumuz maddi manevi birçok konu oluyor. Bunlardan bir tanesinin canlı yayına çıkması tabii ki de benim kaderim, ama yapacak hiç bir şey yok. Lütfen konu başka bir yerlere çekilmesin. Bizim önceliğimiz tabii ki de kızımız Melisa. Biz her zaman bunları konuşmak durumundayız. Önceden de zaten konuşuyorduk şimdi de konuşuyoruz. Bu sebeple inşallah bu olay başka boyutlara taşınmaz. Ne diyeyim, hepinizden anlayış istiyorum.”