«
  1. Anasayfa
  2. Diziler
  3. XOXO! Gossip Girl Ekranlara Geri Dönüyor

XOXO! Gossip Girl Ekranlara Geri Dönüyor

gossip girl

Selam Doğu Yakası sakinleri! Şimdi yavaşça arkanıza yaslanın çünkü birazdan uzun zamandır beklediğiniz bir haberi almak üzeresiniz! Eğer hazırsanız başlıyoruz… Televizyon yapımcısı Joshua Safran, sevilen gençlik dizisi Gossip Girl’ün ekranlara geri döneceğini The Hollywood Reporter dergisine açıkladı. Gossip Girl’ün yaratıcısı olan Josh Schwartz ise yine konfor alanından çok fazla uzaklaşmadan baş yapımcı rolünü üstleneceğini doğruladı.

2020 yılında HBO Max ekranlarında yeniden sevenleri ile buluşmaya hazırlanan Gossip Girl dizi, kalp atışlarını hızlandırmaya şimdiden başladı bile. Chace Crawford, Blake Lively, Penn Badgley, Leighton Meester, Ed Westwick’den oluşan orijinal oyuncu kadrosunun yeni sezonda rol alıp almayacağı konusu ise biraz muallak.

Gossip Girl’ün Yeni Versiyonunda Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak

Dedikoducu Kız’ın bu konu hakkında kulağımıza fısıldadıkları ise şu şekilde; “Gossip Girl’ün sitesi karanlığa tamamen gömüldükten 8 sene sonra yeni nesil New York’lu gençler Gossip Girl gerçeği ile tanışacak. Tabii hiçbir şey eskisi gibi değil; sosyal medya artık çok daha geniş kitlelere hitap edebiliyor ve bu Gossip Girl’ün elini eskiye göre daha fazla güçlendirecek.”

2020 yılında meraklı Doğu Yakası sakinleri ile buluşmak için geri sayıma geçen Gossip Girl dizinin yeni versiyonunda Serena ve Blake ikilisini de görsek aslında hiç de fena olmazdı hani. Aradan geçen 8 seneden sonra kim bilir nerede ve ne yapıyorlardır?