«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi Karakomik Filmler Görüş Ayrılığına Yol Açtı

Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi Karakomik Filmler Görüş Ayrılığına Yol Açtı

karakomik filmler

Fragmanı yayınlandığı günden itibaren büyük bir heyecan ile beklenen Karakomik Filmler, sonunda vizyona girdi. Hem komedyen özelliği hem de kişiliğiyle ülkemizde fazlasıyla sevilen isimlerin başında gelen Cem Yılmaz’ın yeni sinema filmini izleyenlerin fikir ayrılığına düşmesine yol açtı .
Grup seks mi istiyorsunuz? bayrampaşa escort kızları grup seks hizmeti veriyor.
Sosyal medya üzerinden filmi izleyenler hem olumlu hem de olumsuz çok sayıda yorum ve eleştiri de bulundu. Cem Yılmaz’ın başrolünü ve senaristliğini üstlendiği Karakomik Filmler;  2 Arada ve Kaçamak olmak üzere iki orta metrajlı yapım şeklinde izleyicileri ile buluştu.

Ünlü komedyenin her filminde olduğu gibi yine güçlü oyuncu kadrosu dikkatleri çekiyor. Ancak beklenen filmi beğenenler olduğu kadar hiç beğenmeyip acımasız eleştirilerde bulunanlarda oluyor. Görüş ayrılıklarına sebep olan Karakomik Filmler ile ilgili sosyal medya üzerinden gelen yorumlardan bazıları ise şu şekilde…

Karakomik Filmler’e Gelen Olumlu Yorumlar

Sosyal medya üzerinden her ne kadar olumlu eleştiriler yapan izleyiciler olsa da filmi beğenmeyenlerin sayısıda pek az değil. Birçok izleyici, filmin ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın kalitesinde olmadığını ve filmi hiç beğenmediklerini söylüyor.