«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. Acun Ilıcalı Geçirdiği Trafik Kazası Hakkında Açıklama Yaptı

Acun Ilıcalı Geçirdiği Trafik Kazası Hakkında Açıklama Yaptı

acun ılıcalı trafik kazası

Ünlü televizyoncu, sunucu ve Tv8’in sahibi Acun Ilıcalı trafik kazası geçirip ölümden döndü! Acun Ilıcalı özel spor aracıyla geçirmiş olduğu trafik kazası sonucu sevenlerini korkuttu. Kazanın ardından Acun Ilıcalı’nın bu kazadan kurtulmasının mucize olduğu yakın çevresi tarafından konuşuluyor.
Her fanteziye cevap veren avcılar escort kadınları sizi mutlu edecek.
O-6 yolunda meydana gelen kazada, Ilıcalı’nın direksiyon hakimiyetini kaybettiği ve bariyerlere çarparak aracın durduğu belirtildi. Sevilen ünlü televizyoncu Ilıcalı; sosyal medya üzerinden sevenleriyle de bir mesaj paylaştı.

Acun Ilıcalı’nın Yaptığı Kazanın Sebebi Belli Oldu

Cumartesi gecesi geç saatlerde Acun Ilıcalı trafik kazası geçirerek ölümden dönmüştü. Spor arabasıyla trafik kazası geçiren ünlü televizyoncu ve sunucu Ilıcalı’nın kullandığı aracın sağ arka lastiğinin parçalanmasının kazaya sebebiyet verdiği konuşuluyor. Lüks aracın hava yastıklarının açılması sonucu ünlü televizyoncu kazadan yara bile almadan kurtulurken, kullandığı araç ise kullanılamaz hale geldi.

Geçmiş olsun mesajlarının yağdığı Ilıcalı, Twitter ve Instagram sosyal medya hesapları üzerinden sevenlerine ve merak edenlere bir mesaj yayınladı. Ilıcalı’nın mesajında; “Talihsiz bir trafik kazası geçirdim. Sağlık durumum çok iyi. Arayan soran herkese teşekkürler, sevgiler” ifadelerine yer verildi.