«
  1. Anasayfa
  2. Magazin
  3. Kate Middleton Karantina Hayatını Anlattı

Kate Middleton Karantina Hayatını Anlattı

kate middleton

Cambridge Düşesi Kate Middleton, Corona Virüs salgını ile tüm dünyanın savaş verdiği bu süreçte hayatlarımıza renk katabilmek için bir fotoğraf projesini hayata geçirmeyi planlıyor. Bu projeyi başlatabilmek için İngiltere’deki ‘National Portrait Gallery’ ile bir araya gelen Middleton, yeni insiyatifi desteklemek için ITV’ye bir röportaj verdi ve ‘Hold Still’ adlı serginin ilham kaynağı hakkında düşüncelerini dile getirdi.

Kate Middleton’ın yeni fotoğraf projesi kapsamında insanlar COVID-19 süreçlerinin fotoğraflarını sergide paylaşılmak üzere yollayabilecekler. Sergi dışında çocukları hakkında da konuşan Cambridge Düşesi, Prens William ile birlikte çocuklarına evden eğitim verdiklerini söyledi. 

Kate Middleton’ın Röportajından Satır Aralıkları

Soruları büyük bir samimiyetle yanıtlayan Middleton; “İyiyim, teşekkür ederim. Bu olağanüstü bir durum. Herkesin aynı deneyimi yaşadığına eminim. Bizim çocuklarımızda evden eğitime bağlı. Gerçekten daha önce yaşanmamış, eşi benzeri olmayan bir süreçten geçiyoruz. Ama iyiyiz ve sorduğunuz için teşekkür ediyorum,” diyerek sözlerine başladı. Kate Middleton, hem ailesinin hem de kendisinin nasıl olduğunu da anlattı. 

Ailelerinin diğer üyeleri ile iletişim kurabilmek için yine herkes gibi FaceTime kullandıklarını dile getiren Kate Middleton, daha önce BBC’ye verdiği röportajda da aynı şeyi söylemişti. Evden eğitim konusunda da, 6 yaşında olan oğulları Prens George’un 5 yaşındaki kızları Prenses Charlotte’un ödevlerini kendi yapmak istediğini ve sebeple iki kardeş arasında sorunlar yaşanabildiğini söyledi.

Kensington Sarayı’da Kate Middleton’ın Röportajına Yer Verdi

Kensington Sarayı da yapılan röportajın bir kısmını Instagram hesapları üzerinden yayınladı. Paylaşılan kısımda ‘Hold Still’ projesindeki bölümünü anlatan Kate Middleton, “Hepimiz bu süreçte inanılmaz hikayeler gördük ve duyduk—bazıları gerçekten de çok üzücü ama bazıları da aynı zamanda oldukça neşelendirici. Umarım hayata geçirmeyi planladığım bu proje sayesinde bu hikayelerden bazılarını daha geniş kitlelere sunabiliriz ve muhtemelen hepimizin deneyimlediği bu anları belgeleyebilme ve paylaşabilme şansımız olur,” dedi. 

Fotoğraf projesi hakkında Kensington Sarayı tarafından paylaşılan diğer detaylar ise şu şekilde; “Düşes ile birlikte @NationalPortraitGallery İngiltere’deki insanların #HoldStill2020 fotoğraf projesi kapsamında bu zor süreçlerde çektikleri fotoğrafları paylaşmalarını istiyor. Bu proje esasında üç ana temaya odaklanıyor: Kahramanlar ve Yardımcılar. İyilik Eylemleri. Seçilen fotoğraf duvarsız bir galeride sergilenecek ve serginin Ağustos Ayında herkese açık eşsiz bir dijital sergi şeklinde olması planlanıyor.