«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. Kıvanç Tatlıtuğ’un Test Sonucu Belli Oldu

Kıvanç Tatlıtuğ’un Test Sonucu Belli Oldu

kıvanç tatlıtuğ

Eşi Başak Dizer ile birlikte 15 gündür Kemerburgaz’daki çiftlik evinde karantinaya giren oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, kendisini iyi hissetmediği gerekçesiyle kontrol amaçlı hastaneye yattı. Corona virüsün olduğundan şüphelenilen ünlü oyuncunun test sonucu bugün belli oldu.

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Sosyal Medya Hesabından Açıklama Yaptı

Ünlü oyuncunun yaptığı açıklama ise şu şekilde; “Yüksek ateş ve öksürük şikayeti ile gelmiş olduğum hastanede, yapılan analiz ve tetkikler sonucunda akciğerimde küçük bir alanda zatürre odağı bulunduğu tespit edildi. Bu konu ile ilgili takip altına alınarak, tedavim başladı. Ayrıca bugün Covid-19 test sonucumun da negatif geldiğini öğrendim. Yarın yapılacak olan son kontrollerimin sonucuna bağlı olarak gerekirse evde takip ve tedavime devam edilmesi yönünde karar verilecek. Ülkemizde ve dünyada özellikle bu dönemde yoğun mesai harcamak durumunda kalan tüm sağlık personellerine ayrıca çok teşekkür ediyor ve başta Covid-19 ile mücadele eden hastalar ile birlikte diğer tüm hastalara Allah’tan şifa diliyorum. Hepimizin duaları sizinle. Ben iyiyim… İlginize çok teşekkür ederim..”

Kıvanç Tatlıtuğ ve Eşi 15 Gündür Karantinada!

Kıvanç Tatlıtuğ, İstanbul’da corona virüs salgınının ilerlediğini öğrendiğinde eşi Başak Tatlıtuğ ile birlikte Kemerburgaz’da orman içinde bulunan evlerinde 15 gündür inzivaya çekilmişlerdi.