«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. O Ses Türkiye’de Şaşırtan Ses

O Ses Türkiye’de Şaşırtan Ses

o ses türkiye hadise

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın üstlendiği O Ses Türkiye, birbirinden müthiş 5 jüri üyesi ile Pazartesi akşamları Tv8 ekranlarında sevenleriyle buluşmaya devam ediyor.

Diğer sezonlarda olduğu gibi bu sezonda yine seslerden çok juri üyelerinin birbirleriyle olan kıyasıya çekişmesi sezona damgasını vuracak. Jürinin kıdemlisi Hadise, Gökhan Özoğuz, Ebru Gündeş ve ilk defa tek butonu tek koltuktan yöneten Özkan Uğur ve Mazhar Alanson espirileriyle yarışmaya renk katıyor.

Dün akşam 20. Bölümüyle ekranlara gelen O Ses Türkiye’de juri üyeleri kadar yarışmaya damgasını vuran bir diğer isimde muhteşem sesiyle Ceyda Cansız oldu.

Geçtiğimiz hafta seslendirdiği “I Wish” isimli şarkıyla tüm juri üyelerini sesine hayran bırakan ve dönmelerini sağlayan  Ceyda Cansız, juri üyelerinin büyük çabalarından sonra seçimini Gökhan Özoğuz’dan yana yaptı.

Ayrıca Ceyda Cansız’ın sesi kadar Hadise ile Ebru Gündeş’in arasında geçen konuşma da geceye damgasını vurdu. Ebru Gündeş’in Hadise’ye dönerek, yarışmacıları kendisine çekme konusunda yaptığı mimiklerin başarılı olmadığını söylemesi üzerine stüdyodaki konuklar ve ekranları başındaki izleyiciler eğlenceli dakikalara tanık oldu.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *