«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. Çağla Şikel ve Emre Altuğ Boşanıyor

Çağla Şikel ve Emre Altuğ Boşanıyor

çağla şikel ve emre altuğ

Çağla Şikel ve Emre Altuğ boşanma kararı aldı. Dün yaptıkları yazılı açıklamada çift, 7 yıllık evliliklerinde artık yol ayrımına geldiklerini açıkladı.

Uzun zamandır ayrılacakları yönünde çıkan haberlerle gündeme gelen çift, yılbaşını ayrı geçirince bu dedikodular daha da alevlendi. Kuzey ve Uzay adında iki de oğulları olan Çağla Şikel ve Emre Altuğ çifti, dün yaptıkları yazılı açıklama ile çıkan ayrılık haberlerini doğruladı.

Çağla Şikel ve Emre Altuğ’un Ayrılık Açıklaması

“Üzülerek belirtmek istiyoruz, 7 yıllık süren evliliğimizde artık yol ayrımına girdik. Biz, tarifi mümkün olmayan bir sevgiyle ve büyük bir aşkla evliliğimizi devam ettirdik ancak bu sürecin sonunda anlaşarak ayrılmaya karar verdik. Bundan sonraki dönemde de her zaman birbirimizin yanında olmaya ve görüşmeye devam edeceğiz. Beraber geçirdiğimiz değerli seneler için birbirimize her zaman minnettar kalacağız. Bu ayrılığımızda kesinlikle herhangi bir üçüncü kişinin ilgi ve alakası söz konusu bile değildir.

İki evladımızın psikolojik gelişimlerini olumsuz yönde etkileyebilecek haberlerin yapılmamasını ve reyting uğruna çocuklarımıza zarar verebilecek cinsten haberlerden kaçınılmasını bilhassa siz değerli basın mensuplarından rica ediyoruz. Konu ile ilgili yaptığımız bu açıklamaların yeterli olduğunu düşünüyor ve yanıltıcı bilgilere hiçbir şekilde itibar etmemenizi rica ediyoruz.”

Çiftin ayrılığı ile ilgili çeşitli ayrılık dedikoduları ortaya atılıyor. Bir yuva nedeni ne olursa olsun yıkılıyor ve ortada iki tane evlat var. Çağla Şikel ve Emre Altuğ çifti de özellikle evlatları için, çıkan haberlere yorum yaparken basın mensupları başta olmak üzere herkesin biraz daha ılımlı olmasını rica ediyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *