«
  1. Anasayfa
  2. Kişisel Gelişim
  3. Farklı Bir Sen

Farklı Bir Sen

yeni bir sen

Hayatımız, bize neyin doğru neyin yanlış olduğu söylemeye çalışan ve devamlı bizi yönlendirmek isteyen insanlarla dolu. Her birini dinlersek asıl duymamız gereken ve asla yanılmayan kalbimizin sesini duyamayız. Kendi hayatımızı yaşamak yerine başkalarının bizim için seçtiği hayatı yaşamaya başlarız. Çevremizdekilerle fikir alışverişi yapmak paylaşım yaşamak güzeldir fakat sizin için doğru olana yine siz karar vereceksiniz. İnsanlar yapacaklarınıza ve başaracaklarınıza bazen inanmayabilir. Peki ama sizce onlara inanıp hayallerinizden vazgeçmek mi, yoksa  tüm başaramazsın diyenlere inat ayakta durup her şey pahasına hayallerinizin peşinden gitmek mi önemlidir?

İçinizdeki sesi dinlerseniz güzel bir deneyim yaşama şansı elde edersiniz. İçinizdeki ses size “Artık eksilme çoğal yapabileceklerinin karşısında sen bile şaşıracaksın.” diye fısıldayacak. Kalbiniz nereye gitmek istediğini ve ne yapmak istediğini çok iyi bilir. Onun tahmin edemeyeceğimiz kadar güçlü olduğunu unutmayın.

Kendi adımlarınızı attığınızda çok şey değişecek. Bu yol benim! Doğrusu eğrisi bana ait diyebilmeli insan. Yeni size göz kırpın, karşınızdaki siz bu sefer çok daha farklı olacak. Ondan asla vazgeçmek istemeyeceksiniz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *