«
 1. Anasayfa
 2. Eğlence
 3. Ünlülerin Kıyafetleriyle İmtihanı

Ünlülerin Kıyafetleriyle İmtihanı

ünlüler

Özellikle özel gecelere özenle hazırlanan ve kusursuz görünen ünlü güzeller sanmayın ki bir günde hazırlanıyor. Bazılarının hazırlığı haftalar hatta aylar sürüyor. Aylar öncesinde kıyafet provaları başlayan, her şeyin kusursuz olması için özenle hazırlanan tasarımlar bazen ünlü yıldızların başına büyük iş açabiliyor. Kiminin bacak, kiminin göğüs, kiminin sırt dekoltesi çoğu zaman çirkin görüntüler vermelerine neden oluyor. İşte bu verilen talihsiz görüntülerin bazıları…

 • Seksi oyuncu Emma Stone, kırmızı halı için özenle hazırlandığı geceye derin yırtmaçlı, altın rengi, seksi bir kıyafet ile katıldı. Fakat hoş bir poz vermek için eteğini düzelten ünlü yıldız, o esnada deklanşörde bekleyen fotografçılardan kaçamadı. Verdiği derin bacak firikiki ile hafızalara kazıldı.
 • emma stoneAvustralya’nın tanınmış TV sunucularından Kerri Anne Kennerly, yıllarını kırmızı halı üzerinde geçirmiş olmasına rağmen, firikik vermekten kurtulamadı. Anlaşılan firikik tecrube tanımıyor. Katıldığı ödül töreninde derin yırtmacı beklemediği anda açılınca ne yapacağını bilemedi.
 • kerri anneÜnlü model Coco Rocha “The Face” adlı filmin çekimlerinde giydiği talihsiz kıyafeti yüzünden o da firikikli ünlüler kervanına katıldı. Bebek bekleyen seksi yıldız eliyle müdahale etmeye çalışsa da maalesef başarılı olamadı.
 • Rocha CocoTartışmasız firikik denince akla ilk gelen isimlerdendir Jennifer Lawrence. Maalesef her yıl mutlaka bir elbise kazasına imzasını atıyor. Bu sefer de rol aldığı “Hunger Games” serisinin galası için katıldığı partide kuralı bozmadı. Derin göğüs dekolteli kıyafetiyle bindiği araçta görüntülenen seksi yıldız bu senelik firikik kontenjyanını doldurmuşa benziyor.
 • jennifer lawrenceSeksi manken Karolina Kurkova bir mağaza açılışına sadece bacak dekoltesi olan, boğazına kadar kapalı, kibar, siyah, mini bir elbise ile katıldı. Fakat rüzgarın azizliği ve ani arkasını dönüşü esnasında o da firkik vermeden ayrılamadı. Dönüş hızıyla açılan eteğinden geriye bu görüntü kaldı.
 • Kurkova KarloinaRol arkadaşı ile beraber objektiflere poz veren sempatik güzel Jennifer Garner da firikik kurbanı oldu. Şakalaşırken eteğinin çantasına takıldığını farketmeyen ünlü yıldız objektiflere maalesef içine giydiği toparlayıcı korse ile yakalanmış oldu.
 • jennifer garnerBu görüntü ile Kim Kardashian’ın da korse giydiği kanıtlanmış oldu. Dar eteğinin azizliğine uğrayan ünlü yıldız objektiflere içine giydiği korse ile talihsiz bir görüntü verdi.
 • kim kardashianSeksi yıldız Emma Watson bu tarz bol kıyafetler giymeye pek alışık olmadığından olsa gerek bir an boş bulunup eteğini açma talihsizliğinde bulundu ve objektiflere bu görüntü yansıdı.

emma watson

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *