«
  1. Anasayfa
  2. Galeri
  3. Tüylü Dostlarımız İçin En Yaratıcı Fikirler

Tüylü Dostlarımız İçin En Yaratıcı Fikirler

kedi köpek

Hayatımızda en özel yerlere sahip olan en sevimli, en sadık, en değerli dostlarımız onlar. Tartışmasız birçoğunuz için onların mutluluğu sizin mutluluğunuz anlamına gelmektedir. Ve eminiz ki onların hayatı güzelleştikçe sizin de hayatınız güzelleşecektir. Çünkü sevgili tüylü dostlarımızın sadece varlığı bile birçok hayatı yeterince renklendirmeye yetmektedir. Tüylü dostlarımızın sahiplerinden tek beklentileri ise onlarla mümkün olduğunca fazla vakit geçirebilmektir. Bunun için de siz hayvan dostu okuyucularımıza tüylü dostlarımızın hayatlarını küçük dokunuşlarla renklendirebilmenizi sağlayacak, yaratıcı fikirlerden oluşan bir araştırma yaptık.

Umarız bu yaratıcı fikirler sayesinde hem tüylü dostlarınızla daha fazla vakit geçirebilme imkanı bulur hem de hayatlarını küçük dokunuşlarla daha renkli hale getirme şansı yaratabilirsiniz…

  •  Bisikletle gezmeyi çok seviyorsunuz fakat tüylü dostunuz bisiklete binmeyi bilmediğinden size katılamıyor. Sepette oturması da güvenliği açısından hiç iyi bir fikir olmayacağından siz bisiklet gezilerindeyken kendisi evde oturuyor. Fakat gönlünüzden geçen onun da sizin yanınızda olması ise işte size bisiklet seyahatleri için yatarıcı bir fikir.

köpek bisikleti

  • Özellikle havaların ısınmaya başladığı ve yaz aylarının yaklaştığı bu günlerde bu aparattan her bahçeye lazım olduğunu düşünüyoruz. Dilediği anda içebileceği hijyenik ve serin su için daha yaratıcı bir düşünce olamazdı herhalde. Hem bu aparat sayesinde sokakta yaşayan diğer tüylü dostlarımız için de çok büyük bir iyilik yapmış olacaksınız.

köpekler

  •  Çok sık araba yolculukları yapıyorsunuz fakat tüylü dostunuzun arka koltukta sakince oturması konusunda tereddütleriniz olduğundan güvenli olmadığını düşünüyorsunuz. Çok da iyi yapıyorsunuz. Nasıl araba yolculuğunda sizler kemerinizi takıyorsanız tüylü dostlarınızın da kesinlikle güvenliği açısından önlemi alınmalıdır. Bunun için de hayvanlara uygun araba kemerleri tasarlanmıştır. Bu kemerler her arabaya uygundur. Böylelikle araba yolculuklarınıza artık tüylü dostlarınız da güvenle size katılabilir.

köpek

  • Her tüylü dostun bazen yalnız kalmaya ihtiyacı olabilir tıpkı bizler gibi. Onların da sadece kendilerine ait olan küçük yuvaları olmalıdır. Eğer eviniz de özel bir alana yeriniz yoksa ve evinizin içinde merdiven varsa işte bu tasarım ile hem evinizde farklı bir hava yaratacak hem de tüylü dostunuzun çok daha mutlu olmasını sağlayacaksınız.

köpek yuvası

  • Bahçe keyfinde veya evin içindeyken tüylü dostlarımız da size eşlik etmek isterler fakat nereye oturucakları hep belirsizdir. Ama bu hayvanlara özel üretilen sandalyeler sayesinde tüylü dostunuzla beraber keyif yapabilirsiniz.

kedi sandalyesi

  • Kedilere özel tasarlanan bu koltuk ile hem odanıza çok karakteristik bir hava katmış olacaksınız hem de kedinize müthiş keyifli bir alan sağlamış olacaksınız. Eğer bir kedi sahibiyseniz bu koltuktan mutlaka edinmelisiniz.

kedi koltuğu

  • Bu yaratıcı fikir ise kış ayları için çok faydalı olacak. Her biri ne kadar tüylü olursa olsun sıcağı çok sevdiklerinden şüphemiz yoktur. Bu nedenle bu aparatı edinir edinmez tüylü dostunuzu içinde görmeye hazır olun. Üstelik kış ayları dışında da aparatı kullanmanız mümkün.

kediler

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *