«
  1. Anasayfa
  2. Cilt Bakımı
  3. Mucizevi Vücut Kremleri

Mucizevi Vücut Kremleri

vücut kremi

Bakımlı ve güzel olmak tahmin edildiğinden de zor ve meşakkatli bir süreçtir. Bu süreci kolaylaştıran en önemli detay ise kullanılacak kremi doğru seçmektir.

İşte karşınızda hayat kurtarıcı vücut krem önerileri;

Lekelere karşı kesin çözüm “La Prairie – Skin Caviar Luxe Body Cream”

Doğal cilt fonksiyonarını destekleyen krem, nem kaybına karşı bariyer oluşturuyor. İçeriğindeki protein ve güçlendirici sayesinde besleyici özellik gösterirken su yosunu proteini ile kolajen üretimini destekliyor. Glikolik ve laktik asit ile pigment lekelerini ve ciltteki kuru çizgileri azaltıyor.

Strese karşı kesin çözüm “Aveda – Stress Fix” Vücut Kremi

Nemlendirici özelliği ve stresten arındırmaya yardımcı aromasıyla kuru ciltlere bile uzun süre nem sağlamaya yardım ediyor. Cildi koruyucu bir nem bariyeri oluşturmak için organik karite yağı, cildin kendi nemini koruması için organik ayçiçek yağı ve derinlemesine nemlendirmek için de deniz yosunu içeriyor.

Anti – Aging etkisinde kesin çözüm “Atelier Rebul – Almond Milk Body Cream”

Zengin bakım kremi; badem özü, yumuşatıcı kayısı çekirdeği yağı, argan yağı ve karite yağı bileşiminden oluşuyor. Hızla emilen ve yağ bırakmayan dokusu ile cildi yumuşatıp nemlendirirken, içeriğindeki argan yağı ve hyalüronik asit sayesinde anti-aging etkisi sağlıyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *