«
  1. Anasayfa
  2. Astroloji
  3. 2015’de Kova ve Balık Burçlarını Neler Bekliyor?

2015’de Kova ve Balık Burçlarını Neler Bekliyor?

kova ve balık burçları

Kova Burcu;

2015 senesinde Kova burçları ilişkilerinde bir takım karışıklıklar yaşayabilir. Güvendiğiniz bazı kişiler, tam olarak anlayamadığınız veya bilmediğiniz nedenlerden dolayı hayal kırıklığı yaşamanıza yol açabilir. Ancak yaşanan her şeyin bir sebebi olduğuna inanarak olayları akışına bırakmanız yararınıza olacaktır.

Kova burcundakiler, aile üyelerinin sağlık durumları hakkında endişe yaşayabilir ancak kendi sağlıkları son derece iyi gözüküyor. Yılın ikinci yarısı Kovalar için daha güzel enerjilerin olduğu bir dönem olacak. Aşk ve evlilik hayatında güzel gelişmeler sizi bekliyor. Eğitim ve gelir açısından da artış yaşayabilirsiniz.

Ayrıca mahkeme, dava gibi alanlarda eğer sıkıntı yaşıyorsanız, 2015 senesinin ilk aylarında güzel sonuçlar alabileceğinizin müjdesini verelim. Kısaca; 2015 senesi Kova burçları için güzel bir yıl olacak.

Balık Burcu;

2015 yılı Balık burçları için güzel bir başlangıç olacak ve yıl içerisinde mutlu olacakları haberler alabilirler. Ancak aile üyelerinden bazılarının kaba hareketleri üzebilir ve sorun yaratabilir. Bunu görmezden gelmeniz sizin adınıza çok daha iyi olacaktır.

2015 senesinde Balık burçları, sağlıklarına biraz daha fazla özen göstermeli. Özellikle yeme alışkanlıklarının üzerinde durmalarını öneriyoruz. Aşk konularında ise güzel bir döneme gireceğinizin müjdesini verebiliriz. Ancak inanç gibi bazı konularda fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz.

2015 yılı, iş hayatı yönünden de Balık burçları için oldukça parlak gözüküyor. Yeni bir iş alabilirsiniz ve isminiz kısa bir süre içerisinde yavaş yavaş yayılabilir. Bir takım zorluklar ve sıkı çalışma ortamıyla karşı karşıya kalsanız bile sakın yılmayın. Eğitim açısından da Balık burçlarını olumlu bir dönem bekliyor. Yılın ikinci yarısında bir takım problemler yaşasanız bile, bunlar yoluna giremeyecek sorunlar olmayacağından hemen kendinizi bunalıma sokmayın.

 

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *