«
  1. Anasayfa
  2. Astroloji
  3. 2015’de Yay ve Oğlak Burçlarını Neler Bekliyor?

2015’de Yay ve Oğlak Burçlarını Neler Bekliyor?

yay ve oğlak burçları

Yay Burcu

2015 senesinde Jüpiter 8.evde yer alıyor ve burası Jüpiter’in aslında olmak istediği bir ev değildir. Bu sebeple Yay burçları Jüpiter’in olumlu etkilerinden maalesef yararlanamaz.

Satürn ise, yayların mali konularda daha dikkatli olması gerektiğini söylüyor. Ancak hemen paniğe kapılmanıza yol açacak bir enerjiden bahsetmiyoruz, sadece mali planlarınızı ve maliyet hesaplarınızı daha doğru yapmanız gerektiği yönünde ufak bir uyarıda bulunmak istiyoruz. Yay burcu olan kişiler; zihin boşaltma ve meditasyon egzersizlerine yönelebilir.

Aile üyelerinin bazılarının davranışlarında bir takım farklılıklar yaşanabilir ve bu durumdan siz de zarar görebilirsiniz. Yılın ilk yarısında yaşayacağınız sıkıntılar yılın ikinci yarısında yerini daha keyifli zamanlara bırakacak. Yay burçları için yılın ikinci yarısı dileklerinin hayata geçmesi açısından verimli olurken, kendinizi güvende ve huzurlu hissedeceksiniz.

Oğlak Burcu

2015 yılı Oğlak burçlarına sürprizlerle birlikte geldi. Planlarınızda meydana gelen gözükmeyen ani bir takım gelişmeler, oldukça mutlu ve başarılı olmanızı sağlayabilir. Zekanızı fazlasıyla kullanabildiğiniz, yeteneklerinizi ortaya çıkarabildiğiniz, kutlama dolu bir sene sizi bekliyor. Finansal açıdan mutlu olabileceğiniz son derece refah bir döneme giriyorsunuz. Evlilik çağında olan Oğlak burçları için yılın ilk yarısında bazı şanslar kapılarını çalabilir. Öğrenciler için ise bahar dönemi başarılı görünüyor.

Ancak yılın ikinci yarısında oğlak burcundaki kişiler için biraz zorlayıcı enerjiler oluşabilir. Jüpiter enerjileri finansal açıdan bazı zorlukları beraberinde getirebilir. Bu yüzden yılın ilk yarısında kazandığınız parayı doğru yatırımlar ile değerlendirmenizi öneriyoruz. Yılın ikinci yarısındaysa; riske girmeyin, yatırım yapmayın, borsa ve şans oyunları gibi alanlarda paranızı ortaya koyarak riske girmeyin.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *