«
  1. Anasayfa
  2. Astroloji
  3. Burcunuz Size Neler Fısıldıyor

Burcunuz Size Neler Fısıldıyor

kova ve balık burçları

2015’in geri kalanında burçlarınız size rehberlik edecek ve en doğru adımları atmanızda yardımcı olacak. 2015’in geri kalanında sizi ne gibi süprizler ve gelişmeler bekliyor merak ediyorsanız işte sizlere yılın geri kalanıyla ilgili çarpıcı ipuçları.

Koç Burcu

21.03 – 20.04

Bu yıl sizleri bol bol seyahatler bekliyor. İş için çok sık yurtdışına çıkmanız gerekebilir. Şayet eğer hala okul hayatınız devam ediyorsa, eğitim amaçlı da yurtdışına çıkma planları yapabilirsiniz. Şimdilik durgun giden eğitim hayatınız yaz boyunca çeşitli iniş çıkışlara başrollük edecek.

Saç trendiniz: Saçları uzun olan sevgili koç kadınları saçlarınızı kestirip ani ve çekici bir değişim yapmanın tam zamanı.

Boğa Burcu

21.04 – 21.05

Çok şanslı günler sizleri bekliyor.Bu şanslı dönemlerinizi değerlendirmek adına şans oyunları oynayabilir veya uzun zamandır katılmak isteyip de birtürlü cesaret edemediğiniz yarışma programlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Bu tarz girişimlerin tam zamanı olduğunu unutmayın. Şansınızı değerlendirin. Fakat sağlığınızı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakmaya özen gösterin. Alerji riskinizin yüksek olduğu bir dönem. Gelelim aşk hayatınıza eğer hala hayatınızın aşkı bulamayanlardansanız; iyi haber! Kendisiyle tanışmanıza çok az kaldı.

Saç trendiniz: Boğa burcu kadınları konu saç olduğunda hiç riske girmek istemeyenlerdendir bu yüzden de saçlarında köklü değişime oldukça kapalıdırlar. Ama sanki köklü değişime de çok fazla ihtiyaçları yoktur.

İkizler Burcu

22.05 – 20.06

Hayatınızda biri varsa, o kişi ile ciddi adımlar atabilir hatta birkaç ay içinde evlenebilirsiniz. Ama eğer yalnızsanız ani bir kararla kendinizi yurtdışında bulup, biraz buralardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bu tarz bir değişimin size iyi geleceğinde ısrarcıyız. Çünkü gideceğiniz yerde sizi yeni aşkınızın beklediğini de belirtmemize izin verin.

Saç trendiniz: İkizler kadını her anlamda özgürlükçü ruha sahip olduğundan saçlarını da genelde açık bırakmayı tercih ederler. Ruhları gibi saçlarının da özgür olması kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlar.

Yengeç Burcu

21.06 – 22.07

Anaç yönünüz hiçbir zaman ortadan kaybolmuyor. Her hangi bir yakınınız veya sevgiliniz hasta olduğunda, çok üzülüyor ve iyileşmesi için elinizden geleni yapıyorsunuz. Sizler için resmen tüm sevdiklerinizin üzerine titriyorsunuz desek en doğru tabir olur. Fakat bu aydan itibaren kendinizin de önemli olduğunu hissedecek ve biraz kendinize döneceksiniz. Bazen bencil olmak da iyidir unutmayın ve bu size çok iyi gelecek emin olun.

Saç trendiniz: Yengeç kadını demek masumiyet demektir. Yengeç kadınının yıllardır rengi olan sarı tonları yine aynı şekilde devam edecek gibi görünüyor.

Diğer burç yorumlarımızı 17 Ağustos Pazartesi Günü sizlerle paylaşacağız…

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *