«
  1. Anasayfa
  2. Astroloji
  3. 18 Mayıs Günlük Burç Yorumları

18 Mayıs Günlük Burç Yorumları

18 mayıs günlük burç yorumları

18 Mayıs Pazartesi günlük burç yorumları kapsamında hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün hangi burçları neler bekliyor? Kova burcu 18 Mayıs burç yorumu ne söylüyor? Aslan burcunu neler bekliyor? İşte 18 Mayıs günlük burç yorumlarını Online Kadın Dergisi okuyucularımız için araştırdık.

18 Mayıs Koç burcu yorumu: Hatalarınızı Telafi Edin…

Ay, Koç burcunda ilerliyor. Yaptığınız hatalar konusunda “bu yüzden yapmıştım” gibi nedenler göstermek yerine, sadece hatanızı anlamanız ve bir daha yapmama kararı almanız sizin için yeterli olacaktır. Geçmiş zamanda gururunuzdan dolaylı yaptığınız bir takım hatalar varsa artık bunu daha fazla büyütmeden olayların gerçek nedeniyle yüzleşmeli ve konuşmalısınız.

18 Mayıs İkizler Burç Yorumu

Süregelen ve belirsizliğe yol açan oluşumlarda artık yeni kararlar almanın zamanı çoktan geldi. Üzerinizdeki tüm baskılardan kurtulacağınızın müjdesini verebiliriz.

18 Mayıs Boğa Burç Yorumu

Ruhsal açıdan kendinizi bugün biraz depresif hissedebilirsiniz. Bunu aşabilmek için keyif alacağınız, enerjinizi yükseltecek şeylere yönelmeye ne dersiniz?

18 Mayıs Yengeç Burç Yorumu

Aşk hayatınız ile ilgili uzun süredir beklediğiniz güzel gelişmeler her an kapınızı çalabilir. Hazır olsanız iyi edersiniz. Bu arada karar verirken olmayacak şeyleri de kafanızda gereğinden fazla büyütmeyin.

18 Mayıs Aslan Burç Yorumu

18 mayıs Aslan burç yorumu, geçmişte fikir ayrılığı yaşadığınız için ayrıldığınız eski sevgilinizin bugün size yeniden ciddi bir adım atabileceğini söylüyor.

18 Mayıs Başak Burç Yorumu

Bireysel ilişkiler yerine toplumsal sorunlara odaklanmanız bugün sizi daha pozitif biri yapabilir. Bir süreliğine bireysel ilişkilerinizi kenara bırakmayı deneyebilirsiniz.

18 Mayıs Terazi Burç Yorumu

Üzerinize gelindiğini düşündüğünüz baskılı durumlar ya da almak zorunda olmadığınız sorumluluklar bugün gündeminizde olabilir.

18 Mayıs Akrep Burç Yorumu

Duygusal ilişkilerinizde istediğiniz ile sahip olduğunuzun ne olduğu konusunun sorgulamalarını bugün yapıyor olabilirsiniz.

18 Mayıs Balık Burç Yorumu

Kendinizi en iyi şekilde ifade edebileceğiniz neşeli ve pozitif bir gün. Sosyal bağlantılarınızı güçlendirebilmek kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak.

18 Mayıs Yay Burç Yorumu

Finansal açıdan bir takım sorunlarınızla ilgili önemli anlaşmalara gidebilir ve yol kat edebilirsiniz.

18 Mayıs Oğlak Burç Yorumu

Finansal konularınız ile alakalı artık bir istikrar yakalamak istiyorsunuz ancak bununla ilgili henüz zemin sağlam değil.

18 Mayıs Kova Burç Yorumu

Geçmişe dair yaşadığınız sorunları artık daha fazla üzerinizde taşımayın ve bunu ruhsal bir sorun haline getirmekten vazgeçin.

18 Mayıs günlük burç yorumlarını sizler için paylaşmaya devam ediyor olacağız. Sevgi ile kalın…