«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. Doğanın Kalbi Forestanbul’da Atıyor

Doğanın Kalbi Forestanbul’da Atıyor

forestanbul macera parkı

Temiz  bir hava almak ve doğanın güzellikleri eşliğinde keyifli aktiviteler yapmak istiyorsanız Forestanbul Macera Parkı’na uğramanızı tavsiye ederiz. Şehrin kalabalık ve stresli ortamından biraz olsun uzaklaşıp 65.000 metrekareye yayılan bu alanda yeni maceraların keşfine çıkabilirsiniz.

Evde canınız sıkılıyor, yapabilecek bir şey bulamıyor ve sıkıntıdan etrafınızdakilere sataşıyorsanız Forestanbul’un ve doğanın size sunduğu alternatiflerden yararlanmaya ne dersiniz? Forestanbul; tırmanma duvarları, macera parkı, dev salıncak, paintball, serbest atlayış, at gezisi, oryantiring, toplantı salonu, restoran, piknik alanı ve kurumsal etkinlik olmak üzere çok sayıda hizmeti beraberinde sunuyor.

forestanbul

Her zaman yaptığınız eğlencelerden bunaldınız veya özel olan günlerinizi renklendirmek adına farklılık arıyorsanız burasının tam aradığınız yer olduğunu söyleyebiliriz. Çocuklarınız için keyifli doğum günü partilerini burada ayarlayıp hem kendiniz hem de çocuklarınız için kaliteli zaman oluşturabilirsiniz.

Açık etkinlik alanının eksikliğini tam anlamıyla dolduran Forestanbul 6 yaş ve üzerindeki çocuklar için oldukça uygun bir mekan. Forestanbul Türkiye’nin en büyük orman içi macera, etkinlik, dinlenme ve eğlence merkezi olarak kayıtlarda yerini aldı bile. Şehrin stresini bir süreliğine bir kenara bırakın ve eğlenmenize odaklanın. Ailenizle, çocuğunuzla ve arkadaşlarınızla mükemmel bir hafta sonu kaçamağı sizi bekliyor.

forestanbul

2015 Nisan ayına kadar geçerli mekanın açılış  fiyatları şöyledir;

  •  Macera Parkı kullanımı 13 yaş altı 30 TL, 13 yaş üzeri 40 TL. Kullanım süresi 4 saattir.
  • Paintball giriş +100 top 30 TL
  • Kişi ilave her 50 top : 7,5 TL
  • Dev salıncak kullanım fiyatı 10 TL
  • Tırmanma duvarı kullanım fiyatı 10 TL
  • Serbest atlayış 10 TL

Forestanbul Macera Parkı’na gitmek için Kemerburgaz-Göktürk yolunda yer alan tarihi iki su kemeri arasındaki OPET benzin istasyonunun tam karşısından Çiftalan Köyü-Belgrad ormanı yoluna girin. Forestanbul , bu yolun 4 km içersinde, solda kalıyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *