«
  1. Anasayfa
  2. Cinsel Yaşam
  3. Daha Fazla Orgazm İçin Daha İyi Egzersiz

Daha Fazla Orgazm İçin Daha İyi Egzersiz

cinsel ilişki

Uzmanlar egzersizin orgazm üzerindeki etkisine dikkat çekiyor. Güçlü karın kaslarına sahip olmak sizi güzel göstermekle kalmayacak aynı zamanda cinsel hayatınızı da hareketlendirecek. Gövdenizi çalıştırıp pelvik taban kaslarınızı uyardığınızda gerilen, orgazm olan ve kasılan kaslar güçleniyor. Güçlenen kaslar daha kuvvetli bir orgazmı meydana getiriyor.

En etkili egzersiz ne diye sorarsınız; yatarak bacak kaldırmak. Yatarak bacak kaldırdığınızda pelvik ve karın kaslarınızı aynı anda gelişerek mükemmel sonuç elde etmenizi sağlıyor. Bu egzersiz tüm bölgeyi kapsayan bir hareket olduğundan en kısa zamanda başlamanızı ve spor esnasında üç set eklemenizi tavsiye ediyoruz.

egzersiz

Egzersizin yapılış şekli; sırt üstü yattıktan sonra bacaklarınız düz ve birleşik olacak şekilde, ayak parmaklarınız ise hafifçe dışarı doğru dönük olarak uzanın. Beliniz yerde ve eller iki yanınızda olmalı. Eğer rahat değilseniz pelvisinizi desteklemek amacıyla ellerinizi poponuzun altına koyabilirsiniz. Bacaklarınızı kaldırarak yer ile dik açı oluşturun. Daha sonra sırtınızın şeklini bozmamaya özen göstererek bacaklarınızı 45 derecelik olacak şekilde aşağıya indirin. Egzersizi 10-12 kere tekrar edin. Yapacağınız bu egzersiz şüphesiz hem daha iyi görünmenizi hem de iyi hissetmenizi sağlayacak.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *