«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. “Bu Ödül Aslında Teneke”

“Bu Ödül Aslında Teneke”

ayşe hatun önal

İstanbul Aydın Üniversitesi öğrencileri tarafından seçilen ve ödülünü alan Ayşe Hatun Önal, “Bu ödül aslında teneke ama binleri aşkın öğrenci tarafından seçilmek tabii ki onur verici” dedi.

İstanbul Aydın Üniversitesi’nin düzenlediği ‘11. İletişim Ödülleri’, geçtiğimiz akşam Florya kampüsünde gerçekleştirilen tören ile sahiplerini buldu. Törene öğrencilerin oylaması sonucunda ‘Yılın Enleri’ ödülünü alan Ayşe Hatun Önal, Erol Evgin, Kenan İmirzalıoğlu, Cihan Canova, Nevra Serezli ve Melike İpek Yalova gibi çok sayıda ünlü sanatçı katıldı.

Etkinliğe damgasını vuran isim ise, çıkardığı son albümü ‘Çak Bir Selam’la ‘Yılın En Popüler Şarkıcısı’ ödülüne hak kazanan Ayşe Hatun Önal oldu.  Ödülünü almak için sahneye çıkan ve kısa bir konuşma yapan Hatun Önal, “Aldığım bu ödül aslında bir teneke parçası ancak benim için anlamı çok büyük. Binlerce öğrenci tarafından seçilmiş olmak çok onur verici” dedi.

ayşe hatun önal ödül

Aşk sorusunu duyunca kaçtı!

Tören sonrası gazetecilerin sorularını cevaplayan Ayşe Hatun Önaş, bir ay sonra yeni bir single çıkaracağının müjdesini verdi. Özel hayatı ile ilgili yöneltilen sorulara ise, “Bunlar benim için hem götürüsü, hem de getirisi olan sorular” ifadesini kullanırken, eski sevgilisi Cem Yılmaz’ın adını duyunca, “Anlaşılan başka bir soru kalmadı” diyerek oradan uzaklaştı.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *