«
  1. Anasayfa
  2. Anne Çocuk
  3. Annenizin Burcuna Bakmadan Hediye Almayın

Annenizin Burcuna Bakmadan Hediye Almayın

anneler günü

Anneler günü yaklaşıyor, eğer hala hediye seçiminizi yapmadıysanız haberimizi okumadan kararınızı vermeyin deriz. Kuşkusuz annemizi iyi tanırız, ama hediye almadan önce bakalım astroloji anneler hakkında ne diyor?

Koç Anneleri;

Koç annelerine ev ile ilgili değil kendisi ile ilgili bir hediye alın. Örneğin; canlı ve aktif bir kadın olduğunu hatırlatacak bir hediye olabilir.

Boğa Anneleri;

Boğa anneleri üzerinde iyice düşünülmüş, sunumu iyi olan klasik hediyeleri sever.

İkizler Anneleri;

Ona anneler hediyesi olarak ne alacağınızı çok fazla düşünmenize gerek yok. Annenize cep telefonu veya kitap hediye edebilirsiniz.

Yengeç Anneleri;

Anneler günü hediyesi için ev eşyası alınca kızmayan ender annelerdendir. Ayrıca beklediği en büyük hediye, ona tüm sevgi ve ilginizi göstermenizdir.

Aslan Anneleri;

Aslan burcu anneleri her zaman yükseklerde ve ilgi odağı olmak ister. Bu sebeple ona verilecek hediyenin de gösterişli olması gerekir.

Başak Anneleri;

Başak anneleri her zaman eleştirel bir yapıya sahip olduğundan, gösterişten uzak ama kaliteli hediyelerden hoşlanırlar.

Akrep Anneleri;

Akrep anneleri güçlü bir karaktere sahiptir ve çocuklarından da güçlü olmalarını bekler. Ona sıradan bir hediye almak yerine, güçlü yanınızı ön plana çıkaran bir sırrınızı onunla paylaşmanız anneler günü için en güzel hediye olacaktır.

anneler günü
Terazi Anneleri;

Huzur içerisinde bir yuva için elinden gelen her şeyi yapar. Odasını veya evini daima güzelleştirmeye çalıştığı için annenize evine özel dekoratif bir hediye alabilirsiniz.

Yay Anneleri;

Yay anneleri, dünyayı keşfetmeyi ve gezmeyi çok sevdiğinden kendisine seyahatler ile ilgili bir hediye alabilirsiniz.

Oğlak Anneleri;

Oğlak anneleri için toplumsak statü çok önemlidir ve bebeklikten başlayarak çocuklarını sıkı bir disiplin içerisinde yetiştirirler. Aşırı hassaslıktan ve duygularını belli etmekten hoşlanmazlar. Çocuklarına sorumluluk yükler ve belirli bir ciddiyetle yaklaşır, hayatın güçlülükleri karşısında her zaman dimdik ayakta durmalarını sağlar. Oğlak anneleri için klasik bir hediye uygundur.

Kova Anneleri;

Kova anneleri özgürlüklerine önem verdiklerinden elektronik aletlere bayılır. Bu sebeple, annenize alabileceğiniz en güzel anneler günü hediyesi elektronik bir hediye olabilir.

Balık Anneleri;

Balık annelerine istediğiniz her türlü hediyeyi alabilirsiniz. Öyle iyi niyetlidirler ki en küçük bir çiçek bile onu mutlu etmeye yetecektir.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *