«
  1. Anasayfa
  2. Doğal Bakım Önerileri
  3. Ameliyatsız Göğüs Küçültme Yöntemleri

Ameliyatsız Göğüs Küçültme Yöntemleri

göğüs küçültme

Göğüslerinizin çok büyük olmasından rahatsız mı oluyorsunuz? Ameliyat olmaktan da korkuyor musunuz? O halde bu haberimizi okumanızı öneriyoruz. Doğal yollardan, evde ve pratik bir şekilde kendiniz uygulayabileceğiniz bir takım yöntem ve masaj önerileri ile daha dik ve küçük göğüslere sahip olabilirsiniz.

Göğüsler zaman içerisinde hem biyolojiniz hem de yaşantınızdaki değişimler sonucunda deformasyona uğrayabilir. Doğal yollarla büyük ve iri göğüslerinizi masajlar ve egzersizlerle küçültmenin ve daha dik göğüslere sahip olabilmenin en önemli yolu göğüs kaslarını güçlendirmektir.

DİK ve KÜÇÜK GÖĞÜSLERE SAHİP OLABİLMEK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER;

Dik ve küçük göğüslere sahip olmak için 1.Yöntem “Minimizer Sütyen”

Göğüslerinizin hem daha dik ve toplu hem de daha küçük durmasını sağlayabilecek bir diğer yöntem ise minimizer sütyen olarak satılan toparlayıcı ve küçültücü sütyenleri kullanmaktır. Minimizer sütyenler uyguladığı baskı sayesinde küçülme sağladığı gibi memeleri toplayarak ideal bir göğüs görünümüne kavuşmanızı sağlamaktadır.

küçük göğüsler

Dik ve küçük göğüslere sahip olmak için 2.Yöntem “Masaj Yapmak”

Masaj yapmak göğüslerde bulunan yağ dokusunun azalmasını sağladığından önemli ve etkili bir yöntemdir. Doğal ve bitkisel göğüs küçültücü karışımlar veya esansiyel yağlarla masaj işlemini yapabilirsiniz. Bu tür masajlardan “Yumurta Akı” masajını denemenizi tavsiye ediyoruz.

Bitkisel göğüs küçültücü “Yumurta Akı” masajı

Genç kızlarda yumurta akı göğüsleri toparlayıp sıkılaştırmanın en iyi yollarından biri olup, 2 haftada sonuç alınmaya başlamaktadır.

Yumurta Akı masajının hazırlanışı ve uygulanışı;

  • 1 yumurta akını 1 yemek kaşığı soğan suyuyla karıştırın ve göğüslerinize masaj yaparak güzelce yedirin.

Dik ve küçük göğüslere sahip olmak için 3.Yöntem “Şınav Çekmek”

Başlangıçta elleriniz ve dizlerinizin üzerinde yerde durun ve dizlerinizi devre dışı bırakıp ayak parmaklarınız ve ellerinizin üzerinde durmaya çalışın. Şınavda en önemli kural bacakların bükülmemesidir. Sonrasında vücut sabit duracak şekilde dirsekten kollarınızı bükerek ve geri kalkarak hareketinizi tamamlayın.

Şınav çekerken nefes alışverişinizi düzenli ve sabit tutmalısınız. Günde 15 şınav çekmek hem göğüs kaslarını doğrudan çalıştıracak hem de güzel bir fiziğe sahip olmanızı sağlayacaktır.

Dik ve küçük göğüslere sahip olmak için 4.Yöntem “Göğüs Açma”

Göğüs açma hareketi için 1 kilo ağırlığında iki adet cisme veya dambıla ihtiyacınız var. Ancak seçeceğiniz cismin elle kolay tutulabilir olması gerekmektedir.

  1. Mekik çekecekmiş şekilde yere uzanıp, bacaklarınızı bükün.
  2. Ardından iki elinize birden 1’er kiloluk ağırlıkları alın.
  3. Kolunuz dik bir şekilde havaya kaldırın.
  4. İlk olarak düz bir şekilde yukarı-aşağı doğru sonra dışa-içe doğru kollarınızı açarak hareketi tamamlayın.

Günde 15 kere uygulamak göğüslerinizin açılmasını ve dikleşmesini sağlayacaktır.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *