«
  1. Anasayfa
  2. İlişki
  3. Yaklaşılmaması Gereken 5 Erkek Tipi

Yaklaşılmaması Gereken 5 Erkek Tipi

erkek tipi

Her genç kızın en büyük hayali şüphesiz bir gün mutlaka bulacağı beyaz atlı prensi ile evlenip hayatının sonuna kadar mutlu yaşamaktır. Hayalinizdeki prense kavuşma yolunuzda bizden de size” yanına bile yaklaşılmaması gereken erkek tipleri” ile ilgili küçük tüyolar…

1-Flört delisi erkek tipi

Belki biraz fazla net bir yorum olacak fakat eğer bu tarz bir erkekle bir gelecek hayal ediyorsanız; bu erkekler tabiri caizse uçan dişi sineğe bile “Acaba?!” gözüyle yaklaşan karakterlerdir. Bunu sakın aklınızdan çıkarmayın. Örneğin bir alışveriş merkezindesiniz ve siz kıyafetleri deneyene kadar eşiniz çoktan kapıdaki güvenlik görevlisi, kasadaki kasiyer hanım ve mağazada ilgisini çeken tüm kadınlarla sosyalleşmeye başlamış halde görmeye hazırlanın. Fakat ben bu durumun üstesinden gelirim diyorsanız bile, nacizane tavsiyemiz bu tip erkeklerden anında uzaklaşmanız çünkü bu tip erkekler özgüveninizi kısa sürede yok edecektir, haberiniz olsun.

2- Aşırı fazla rahat erkek tipi

Hiçbir zaman büyümeyecek, kendini hep çocuk zannedeen ve bu nedenle iş arama gereği bile duymayan, tüm gününü yatarak veya gezip dolaşarak geçiren en umutsuz erkek tiplerinden birirdir. Ve bu tip erkekler aynı zamanda annelerine aşırı bağımlı özellikleri ile de bilinirler. Aynı ilgi ve alakayı eşlerinden de mutlaka görmek isteyecek bu birtürlü gelişememiş erkek tipleri kendinizi fazla değersiz ve ilgisiz hissetmenize neden olacaktır. Uzak durmak da fayda var.

3-Bay her zaman haklı erekek tipi

Özgüven patlamasında son noktayı yaşayan, bilgisi olmasa dahi her konu hakkında söz sahibi olan, her zaman en doğru kararı kendisinin verdiğine şiddetle inanan bu bay doğrular adeta kendinize olan güven ve inancınızı yerle bir etmek adına dünyaya gelmiş erkek tipleridir. Ve bizce bu tip erkeklere söylenecek tek bir söz olabilir. O da “Güle güle!”

4-Ben , keyfim ve kahyası erkek tipi

Bu beyefendiler ise kendilerinden, o çok değerli keyiflerinden ve keyifçiklerinin biricik kahyalarından asla ve asla ödüm vermez. Hiçbir zaman zora gelemeyecek, sanki bir onların keyfi varmış gibi davranan bu çok değerli beyefendileri de yaklaşılmaması gereken erkeklere eklerseniz pişman olmayacaksınız. Çünkü emin olun bu tip erkekler için dünya sadece kendilerinden ibarettir ve kendileri dışındaki herkes neredeyse yabancıdır. Unutmayın…

5-Yüzü beş karış erkek tipi

Yüzü beş karış deyimi tam olarak bu erkekler için söylenmiş olabilir. Olur da gülümserlerse adeta kıyamet kopacakmış hissine kapılıyor olacaklar ki günlerinin her anını asık suratlarıyla geçirmekten hiç rahatsız olmazlar. Bütün pozitif enerjinizi anında negatife çevirmekte üstlerine yoktur. Siz onları güldürmek için kılıktan kılığa girerken bile çabanızı görmezden gelip üstüne üstlük anlamsız ifadelerle karşılaşmaya da hazırlıklı olun. Aslında iyisi mi yol yakınken vazgeçin ve sizinle doyasıya gülebilecek hayata pozitif bakan birin bulun.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *