«
  1. Anasayfa
  2. İlişki
  3. Eski Sevgilinin Unutulmadığı Nasıl Anlaşılır?

Eski Sevgilinin Unutulmadığı Nasıl Anlaşılır?

eski sevgiliyi unutamamak

Eğer henüz sadece 20’li yaşlarınızın başındaysanız bu gibi sorunları inanın dert etmenize hiç gerek yok! Ancak eğer 20’li yaşların sonuna ve 30’lu yaşların da başlarına merdiven dayadıysanız o halde ne yazık ki ilişkinizde bir dönüm noktasına gelmiş olma ihtimaliniz oldukça yüksek.

Ah o eski sevgili! Elbette ki çoğu kişi yeni ilişkiye başlarken öncekine veda ederek yep yeni bir başlangıç yaptığını zannediyor. Fakat yapılan bu vedanın ne kadar önce yaşandığı kadar bu vedanın kişide nasıl bir iz bıraktığı da yine oldukça önemli bir detay olarak karşımıza iler ki zamanlarda çıkabiliyor. Neticede her eski sevgili gerçekten eskide kalmayı başaramayabiliyor!

Unutulamayan eski sevgililer neden bir süre sonra tekrardan hafızada ve kalpte hatırlanmaya başlıyor sizce? Bunun en büyük sebebi bitirilen ilişkinin hem akıldan hem de kalpten tam anlamıyla atılamamış ve tam olarak noktalanmadan yeni bir ilişkiye başlanmış olunmasından kaynaklanıyor.

Eğer sevgilinizin veya eşinizin eski sevgilisini unutup unutamadığı hakkında bir takım şüpheleriniz bulunuyorsa bu adımları izleyerek şüphelerinize cevap bulabilirsiniz.

Eskiden gidilen mekanlara karşı özlem duyuluyorsa

Sevgiliniz, eski sevgilisi ile elbette ki birçok mekâna girip çıkmış ve anılara sahip olmuş olabilir. Tıpkı sizin de bir önceki sevgiliniz ile sahip olduğunuz anılar gibi. Ancak eğer sevgiliniz laf arasında size bu mekanların tüyosunu verdiyse ve bu mekanlara yakın bir yerden bile geçerken gözleri doluyor ve durgunlaşıyorsa bu ne yazık ki eski sevgili ile birlikte geçirilen anlara özlem duyulduğunun en büyük kanıtıdır.

Ah bu sosyal medya! Sık arananlarda eski sevgilinin adı varsa

Sevgilinizin sosyal medya hesaplarında eğer sık aranılanlar kısmında hala eski sevgilisinin adı çıkıyorsa size üzülerek sevgilinizin eski ilişkisini unutmuş olmasının çok zor bir ihtimal olduğunu söylememiz gerekiyor.

Telefon rehberinde hala numarası kayıtlıysa

Eski sevgilisinin ismini farklı bir şekilde kayıt etmiş olsa bile eğer hala eski sevgilinin telefon numarası rehberde kayıtlıysa bu eski sevgilinin unutulamadığının ve tekrardan iletişime geçebilme ihtimaline karşı o telefonun bir türlü silinemediğinin maalesef bir kanıtı olabilir.

Eski sevgili ile ortak olan arkadaşlar hala listede bulunuyorsa

Bir ilişkinin bitip yeni bir ilişkiye başlamak demek elbette ki o dönemde hayatınıza giren ve vakit geçirdiğiniz tüm insanların hayatınızdan bir anda çıkması anlamına gelmez. Bu kategori altında en iddialı gaziosmanpaşa sınırsız escort bayanlar sizlerin aramasını bekliyor. Ancak bu konuda asıl hassas ve önemli olan detay, eski sevgili ile birlikte hayatınıza katılan eski sevgilinin en yakın arkadaşlarının istemeseniz bile hayatınızdaki yerlerinin dolmuş olduğunu kabul etmek gerekir.

Eğer sevgilinizin eski sevgilisinin en yakın arkadaşları hala listesinde bulunuyorsa; sevgilinizin eski sevgilisi hakkında hala haber alma ihtiyacı bulunuyor olabilir. Özellikle de arada sırada bile olsa yazışma ve hatır sorma gibi durumlar yaşanıyorsa gözünüzü dört açmanızda fayda olacaktır.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *