«
  1. Anasayfa
  2. Cinsel Yaşam
  3. Yatak Keyfinizi İkiye Katlayın

Yatak Keyfinizi İkiye Katlayın

cinsellik

Seks esnasında hissettikleriniz yüzünüze de yansır. Cinsel ilişki sırasında alacağınız keyfi arttırmak için tavsiyelerimize kulak verin!

Öncelikle yatakta utanmaktan vazgeçin!

Yaşadığınız keyfin yüzünüze yansıması, sizi çok daha ateşli götereceğinden emin olabilirsiniz. Bu olağanüstü anları en iyi şekilde yaşayıp, yaşatabilmek için aşağıdaki ipuçlarımızı takip edin.

Derin bir nefes alın!

“Hem derin hem de yavaş yavaş nefes almak, ana iyice konsantre olmanızı sağlar. Dış dünyanın karışıklığından sizi uzaklaştırır ve hissettiğiniz tüm duyularınızın çok daha yoğunlaşarak kolayca gevşemenize ve rahatlamanıza yardımcı olur. Beyniniz bütünüyle duygularınızın etkisi altına girdiğinden, fiziksel kusurlarınıza takılmanız da imkansız olacaktır.

seks

Onu takip edin!

Sevişme esnasında partnerinizin dikkatini çok fazla çekmeyecek şekilde onun mimiklerini kaçırmamaya özen gösterin. Örneğin sizin dudağınızı ısırdığı zaman aldığı keyif size de bam başka bir keyif yaşatacaktır. Mutluluğu ayna olarak görün ve onun mutluluğunun sizi de mutlu edeceğini unutmayın.

İnlemelerinizi boğmayın!

Bazı kadınlar sevişme esnasında zirveye ulaşırken çıkardıkları inlemek gibi bir takım seslerden utanıp, tedirgin olurlar. Oysa son derece doğal olan bu tarz ses ve mimikler, partneriniz tarafınfan fazlasıyla çekici karşılanmaktadır.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *