«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. Tarkan’dan Mega Jest

Tarkan’dan Mega Jest

megastar tarkan

Megastar Tarkan, Çaba Derneği’nin gecesinde ücret almadan çocuklar için konser verdi.

Çaba Derneği’nin 10. yılında magazin ve cemiyet dünyasının ünlü isimlerinin katılımı ile Raffles İstanbul Zorlu Center’da görkemli bir gece düzenlendi. Tarkan’ın ücret almadan sahneye çıktığı gecede elde edilen bütün gelir sokaktan kurtarılmış çocukların eğitim aldıkları “Florya Çocuk ve Gençlik Merkezi” binasının yapımında kullanılmak üzere bağışlandı.

Çocuklar İçin Çabaladılar

Kurulduğu günden bugüne kadar Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde birbirinden önemli pek çok projelere imza atan Çaba Derneği, 10. yılını Raffles İstanbul Zorlu Center’da özel bir organizasyon ile kutladı. “Çocuklar İçin Çabalayın” sloganı ile kurulan derneğin yardım balosuna cemiyet, iş, sanat ve siyaset dünyasından tanınmış isimler katıldı.

Kokteyl partisi ile başlayan gecede ‘Ünlü Anneler ve Oğullar’ adlı bir defile de düzenlendi. Podyuma çıkanlar arasında; Dinçer – Ergül Azaphan, Suna – Umut Özkanca,  Arzum Onan – Can Aslantuğ, Çaba Genç Üniversite öğrencisi Bedirhan İşcen,  Bettina Hakko Machler, Ayşe – Kemal – Osman Kucuroğlu, Eda – Kaan Kosif ve Demet Akbağ – Ali Çika da vardı.

Gecenin en merakla ve heyecanla beklenen anı ise Tarkan’ın muhteşem konseriydi. Ücret almadan sahneye çıkan Tarkan, hem misafirler hem de dernek yönetimince büyük bir coşkuyla karşılandı. Açılış şarkısı olarak ‘Firuze’ parçasını seslendiren Megastar Tarkan, iki saat sahnede kalarak toplam da 21 şarkı seslendirdi ve iki farklı kostüm giydi. 20 kişilik bir orkestranın eşlik ettiği Megastar, Türk sanat müziği eserlerine de yer verdi. Atasay Mücevherat ana sponsorluğunda düzenlenen gecenin bütün geliri, sokaktan kurtarılarak topluma kazandırılmış olan çocukların eğitim gördükleri Florya Çocuk ve Gençlik Merkezi binasının yapımı için ayrıldı.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *