«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. Serkan Uçar’dan Ece’ye Anlamlı Mesaj

Serkan Uçar’dan Ece’ye Anlamlı Mesaj

ece erken

Olaylı bir şekilde yollarını ayıran Ece Erken ile Serkan Uçar çiftinin arasında yeni bir gelişme yaşandı.

Ece Erken sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir açıklamayla Serkan Uçar ile anlaşmalı olarak boşanacaklarını açıkladı. Uçar ve ailesinin kendisinden özür dilediğini belirten ünlü sunucu, oğlunun babası Serkan Uçar ile dost olarak kalmaya karar verdiklerini söyledi. Bu postun üzerine Serkan Uçar’ da kendi sosyal medya hesabı üzerinden Ece Erken’e mesaj ile karşılık verdi.

ece erken

Serkan Uçar’ın Instagram hesabı aracılığıyla yaptığı açıklama…

“Vedam. Ne yazık ki, Son vedam…. Her ne olursa ol mutlu olmayı dene. Çünkü hayat geçici, her anında huzurlu ve mutlu olmak gerekiyor. Bundan böyle huzurlu ve yalnız bir hayat geçireceğim…. Tabi ki oğlumla…

Oğlumun annesi Ece ise ölene kadar, oğlumun annesi en saygı duyduğum kadın olarak kalacak. Allah hepimize mutluluk nasip etsin. Zor bir karardı ve verilmesi gerekti.

Artık Eymen vakti ve Eymen’in annesi ve babası gibi yaşama zamanı. Oğlumuz bizim canımız, yolumuz oğlumuz için en iyisi. Allah yardımcımız olsun..

Hakkımızda hayırlısı dünyanın en güzel annesi… Bana çok iyi bir eş oldun. Hep mutlu, temiz kalpli, güzel, kadın gibi kadın…. Oğlumun annesi…”

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *