«
  1. Anasayfa
  2. Kişisel Gelişim
  3. Ruhlarımız Birden Fazla Hayat Yaşamış Olabilir mi?

Ruhlarımız Birden Fazla Hayat Yaşamış Olabilir mi?

reenkarnasyon

Geçmişten beri merak edilmesine rağmen fazla kurcalanmayan geçmiş hayatlar konusunun sağlığımız üzerinde etkisi olabileceği öne sürülüyor. Bunu öğrenmek için kullanılan yönteme ise geçmiş yaşama dönüş tekniği deniliyor. Çoğu zaman tüm insanların karşılaştığı bu yaşam benim ilk yaşamım değil hissi veya daha önce hiç bulunmadığın bir yerden geçerken sana hissettirdiği tanıdıklık hissi hepimizin başından geçmiştir. Öyle anlarda çok garip hissetmemize rağmen üzerinde durmadan gülüp geçeriz. Bu hissiyat olumlu ve olumsuz olabilir. Bazen ilk kez karşılaştığınız birini veya yeni bir yeri zaten tanıyormuş gibi hissederseniz, böyle zamanlarda geçmiş hayatlar konusuna girmiş olabilirsiniz. Geçmiş yaşamlarımızın ruhun yolculuğunun bir uzantısı olduğu söyleniyor. Geçmiş yaşama dönüş tekniği hipnozu, reenkarnasyonların ve geçmiş hayatların hatırlanması için hipnozu kullanır. Geçmiş hayatlarımız dünyaya farkında olmadan yansıttığımız resim slaytları gibidirler. Şimdiki hayatımızda bir şey geçmiş hayatımızdakiyle aynı titreşimde olduğu zaman eski travmalar su yüzüne çıkar ve biz duygusal olarak aynı travma veya blokajı yaşarız. Korkuların temelini bulmak için geçmiş yaşamlara dönmek gerekir. Geçmiş yaşama dönüp o korkunun nereden geldiğini bilmek size güç verecek ve o korkunun açığa çıkması ruhun yolculuğunun daha rahatlıkla ve daha yüksek bir netlikle ilerlemesine faydası olacaktır. Bu sebeple, geçmiş bir hayat deneyimi yaşayıp affettiğimizde tamamlanır şimdiki yaşamımızda bizi hasta eden travmalardan kurtulur ve özgür kalırız. Geçmiş yaşamlara dönüp iyileşmek için adım attığımız zaman değişim başlar işte meydana gelen değişimler;

  •   Yaşamımızın asıl amacıyla bağlantıya geçip doğru yöne ilerlememize yardımcı olur.
  •  Çevremizdeki ilişkilerle ilgili zorlukların iyileşmesine yardımcı olur.
  • Yaşanmış travmalar (ameliyatlar, çocukluk, endişeler, korkular, kazalar, suçluluk duygusu, açıklanması güç fiziksel ağrılar ve bloke olmuş duygular) bir sürü bastırılmış hatırlar biriktirir. Bu hatıraların iyileşmesine olanak sağlar.
  •  Güvenme zorluğu ve özgüven eksikliği gibi negatif zihinsel sınırların üstesinden gelerek bütün potansiyelimizi kullanmamıza yardımcı olur.
  • Hastalıkların köküne iner ve beden zihin arasındaki bağlantıyı aydınlatarak zihinde oluşup bedene yansıyan sorun ve hastalıkların iyileşmesine yardımcı olur.
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *