«
  1. Anasayfa
  2. Mekan Önerileri
  3. Moda’da Kahvenin Yeni Kalbi “Ben Coffee Roasters”

Moda’da Kahvenin Yeni Kalbi “Ben Coffee Roasters”

kahve

Moda’da kahve molası vermek isteyenler için oldukça keyifli ve samimi bir mekan açıldı. Moda’nın yeni gözdesi haline gelecek olan bu mekana bayılacaksınız. Açılışı 26 Temmuz Pazar Günü gerçekleştirilen Ben Coffee Roasters’ta aradığınız ev ortamını bulmanız mümkün.

Ben Coffee Roasters, dünyanın çeşitli ülkelerinden hasat dönemlerine göre yeşil çekirdek kahve ithal eden ve bunları İstanbul’daki kahve kavurma merkezinde kavurma işlemine soktuktan sonra leziz tatlarından herkes faydalansın diye Moda’daki coffee shoplarında kahve severler ile buluşturan yepyeni bir marka.

Eşsiz tatları ve farklı sunumlarıyla kısa sürede kahve severlerin beğenisini kazanan Ben Coffee Roasters, sadece kahveyi seven ve farklı yelpazelerden tadım yapmak isteyenlere hitap etmekle sınırlı değil. Aynı zamanda kahve tüketimi olan yerlere kavurdukları kahvelerin satışlarını da gerçekleştiren  Ben Coffee Roasters, eğitim ve ardındaki süreç desteği imkanını da sunmaktadır.

Bu eğitimin ardından takip süreci devam etmekte ve kahve tutkunlarına farklı ülkelerin kahve lezzetlerini tatma şansı verilmektedir. Endozezya, Etiyopya, Rwanda, Tanzanya ve El Salvador başlıca kahve çekirdekleri olarak yer almaktadır. Sürekli hasat dönemlerine göre değişmekte olan ve 8 ile 10 ülkeden oluşan bir kahve skalası bulunmaktadır.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *