«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. Meghan Markle İle İlgili Bilmedikleriniz

Meghan Markle İle İlgili Bilmedikleriniz

meghan markle

Meghan Markle son günlerde adını sıkça duyduğumuz isimlerin başında geliyor. Peki ama yeni Düşes Meghan Markle’ın hayatı ile ilgili duyunca şaşıracağınız detaylar olduğunu biliyor muydunuz?

İşte geçtiğimiz hafta sonu hayatını Prens Harry ile birleştiren Düşes Meghan Markle ile ilgili bilmeniz gereken çok ilginç detaylar…

Meghan henüz Prens Harry ile tanışmadan önce de onu istiyordu

Bundan uzun yıllar önce ABD’li oyuncu Meghan Markle ile yapılan bir röportaj esnasında kendisine eğer bir seçme şansı olsaydı hangi prens ile evlenmek isteyeceği sorulmuştu. Markle ile Harry henüz tanışmıyor olmalarına rağmen Markle’ın verdiği cevap ise tercihinin Harry olacağı yönündeydi. Yani güzel oyuncu daha o yıllardan Harry’i gözüne kestirmişti de diyebiliriz.

İlginç olan diğer bir detay ise; Prens Harry’inin de Meghan Markle ile henüz karşılaşmadan iki yıl önce kendisinden hoşlandığını söylemiş olması. 

Meghan Markle’ın asıl gerçek adı Meghan değil

Gerçek adı aslında Rachel Meghan Markle olan Düşesin Meghan ismini televizyon dünyası için kullandığı da konuşuluyor.

Meghan Markle’ın hiçbir zaman ‘prenses’ ünvanı alamayacağını biliyor muydunuz?

Her ne kadar gerçek bir prens ile evlenmiş olsa bile Meghan Markle hiçbir zaman maalesef prenses unvanına sahip olamayacak. Bu unvan sadece kraliyet ailesine mensup olan ve kraliyet ailesi bireyi olarak dünyaya gelen bireylere veriliyor. Bu sebeple Meghan düşes unvanı ile yetinmek durumunda kalacak.

Meghan Markle ‘The Suits’ dizisinde aldığı rolü bırakıyor

Meghan Markle, 7 sezondur devam eden ‘The Suits’ dizisinden sezon sonunda ayrılıyor.

Meghan Markle’ın ilk evliliği değil

ABD’li güzel oyuncu Meghan Markle’ın başından daha önce bir evlilik geçti. Kraliyet ailesi için boşanan dul bir gelinin kabul edilmesi pek kolay olmasa da artık çok geç. Meghan kraliyet ailesinin bir üyesi olmayı başardı ve bu durum sonunda aşk kazandı yorumlarını beraberinde getirdi.

Meghan Markle hak eşitliğini savunan bir aktivist olarak biliniyor

11 yaşından itibaren eşitliği savunan sıkı bir aktivist olan Meghan Markle, aynı zamanda Birleşmiş Milletler Kadın Birimi elçisi olarak da görev yapıyor.

Meghan Markle’ın kankası ünlü tenisçi Serena Williams

Bir futbol karşılaşmasında tanışan ikili şimdilerde sıkı fıkı iki arkadaş.

Meghan Markle gerçek anlamda bir hayvan dostu

2 tane Bogart ve Guy adında köpeği bulunan Meghan Markle, köpeklerine çok düşkün. Gerçek bir hayvan dostu olan Kraliçe Elizabeth Meghan Markle’ın hayvan dostu olmasına sevinecektir.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *