«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. Megastar Tarkan Büyüledi

Megastar Tarkan Büyüledi

megastar tarkan

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde sevenleriyle buluşan Megastar Tarkan, birbirinden güzel ve hareketli şarkılarıyla hayranlarını coşturdu. Sahneye platform ile inen Tarkan, birbirinden kıvrak dans şovları ile hayranlarını büyüledi.

Her sene heyecan ve merakla beklenen Geleneksel Açıkhava Konseri kapsamında Tarkan, ilk konserini 26 Ağustos’da gerçekleştirdi. Kendisini dinlemeye gelen hayranlarıyla uzun sürenin ardından buluşan Tarkan, sevenlerine yine unutulmaz bir konser keyfi yaşattı.

Biletlerin tamamen tükendiği konsere eski manken Derin Mermerci, Tuba Ünsal, Oğulcan Engin, eski televizyoncu Cem Aydın ve Milli Takım Antrenörü Fatih Terim’in kızı Buse Terim ile birlikte eşi Volkan Bahçekapılı ve çok sayıda davetli katıldı.

tarkan konseri

Sahnede yaklaşık 2,5 saat kalan Tarkan, gecede Hatice Gökçe imzalı iki değişik kostüm giydi.

tarkan

Megastar Tarkan Platformla Sahneye İndi
Nefesler tutulduğu sırada alkışlar ve çığlıklar eşliğinde sahnenin perdeleri yavaşça açılmaya başladı ve daha sonra Tarkan müzikle birlikte sahnenin üst kısmından platformla sahneye indi. Konserine “Ölürüm Sana” şarkısıyla başlayan Tarkan ardından “Kuzu Kuzu, Dedikodu, Acımayacak, Ay, Kış Güneşi, Çat Kapı, Biz Nereye, Pare Pare ve Vay Anam Vay” şarkılarını seslendirdi.

Tarkan Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Konserleri’nde sevenleriyle 28 Ağustos, 30 Ağustos, 1 Eylül, 9 Eylül, 10 Eylül, 11 Eylül, 12 Eylül tarihlerinde hayranlarıyla buluşacak.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *