«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. Leyla Taranto İstanbul Modern’de

Leyla Taranto İstanbul Modern’de

istanbul modern

İstanbul Modern Mağaza’nın tasarım ve sanat konsepti kapsamında ayda bir Cumartesi Günü düzenlenen Tasarım Buluşmaları’nın Şubat ayı konuğu, tasarımcı Leyla Taranto.

2006 senesinden bu yana, kendi markası olan Toz Design için takı/mücevher ve obje tasarımı yapan Leyla Taranto, 14 Şubat Cumartesi Günü saat 16:00’da tasarım severlerle buluşuyor.

Tasarıma bazen bir form, bazen de bir fikirle başlayan Taranto, geleneksel üretim teknikleri ve malzemeleri kullanmakla birlikte, farklı üretim teknikleri ve malzemelerle denemeler yapmayı, yeri geldiğindeyse bu iki değişik yaklaşımı bir araya getirmeyi seviyor.

Bu ayki buluşmanın Sevgililer Günü olan 14 Şubat’ta gerçekleşmesi dolayısı ile tasarımcı Leyla Taranto, bu farklı günde özellikle “kalp” konseptli takılarını tasarım severlerin beğenisine sunuyor.

Leyla Taranto’nun ürünleri, İstanbul Modern’e ve bu buluşmaya özel %10 indirimli. İstanbul Modern üyeleri bu indirime ilave olarak her zamanki üyelerine özel uygulanan %10 indirimden de yine faydalanabilecek.

 

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *