«
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. Kahküller Yine Yeniden Moda

Kahküller Yine Yeniden Moda

kahkül

Neredeyse hepimiz çocukken kahkül deneyimini yaşamışızdır. Birçoğumuzun eski veya yeni resimlerinde mutlaka kahküllü görüntülerimiz vardır. Ve açıkça söylemek gerekirse bazı kişilerin yüz yapılarına kahkül oldukça çok yakışmaktadır. Kahkül severler veya denemek isteyenler işte tam zamanı. Kahkül modası yine gündemde…

Özellikle düz saçlarda çok daha hoş duran kahkül bir diğer tabiriyle perçem; kullanım açısından çok kolay olmasa da kişiye feminen ve karakteristik bir hava katmaktadır.

Kullanım zorluğunu ise, “kahkül özen ister” sloganıyla açıklayabiliriz. Gece yaptığımız hareketler ve nem etkisiyle kahkülünüzü sabah kalktığınızda hiç de bıraktığınız gibi bulamayabilirsiniz. Her sabah evden çıkmadan ayna karşısında rulo fırça ve fön makinesiyle düzeltmeniz gerekebilir. Fakat tüm bu özene değecek harika bir görünüm yakalamak kahküllerle mümkün. Sizi korkutmak için değil tam aksine tüm gerçeklerini bilerek teşvik etmeye çalışıyoruz. Çünkü kahkül yüz hatlarına uygun kesildiği takdirde çok çekici bir görünüm yaratabiliyor. Uyarımız kahkül kullanmak isteyen alnı dar olan hanımlar için, mümkünse alnı daha geniş hanımların kullanımı tercihimizdir.

Siz de eğer kendinizle ilgili bir değişime ihtiyaç duyuyorsanız ve bunu kahkülle yapmak istiyorsanız haydi kuaföre. Yüzünüze en uygun kesimi yapmasını rica edin ve yeni tarzınızın tadını çıkarın. Sizlere fikir ve ilham olması adına en beğenilen kahkül modellerini araştırdık. Kuaföre gitmeden haberimize de bir göz atmayı unutmayın.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *