«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. İşte Benim Stilim’de Kimler Elendi? Şok Gelişme

İşte Benim Stilim’de Kimler Elendi? Şok Gelişme

işte benim stilim

İşte Yarışmanın En Şok Gelişmesi!

İşte Benim Stilim’de şok Gelişme! Yeni Yarışmacıları ile İşte Benim Stilim’de 3. Sezon Başlıyor! Acaba İşte Benim Stilim için de All Star Olacak mı?

Hafta içi alınan şok bir karar ile İşte Benim Stilim’de bu akşam 2 yarışmacı elendi ve yarı finale gidildi. Haftaya 5 yarışmacı ile beraber 2. Sezonun finali yaşanacak. Herkes çok izlenen bu yarışmanın neden ani bir kararla finale gittiği sorusunu düşünür oldu. Nihayet çok geçmeden sorunun yanıtı alındı. Kısa bir süre içinde bu fenomen yarışma yepyeni yarışmacılar ile 3. sezonuna başlayacak. Yarışmanın Acun Ilıcalı’nın bünyesine girmesiyle akıllara bir başka soru daha takıldı. Acaba İşte Benim Stilim’in de All Star’ı olacak mı? Henüz bu konu hakkında resmi bir açıklama yapılmamış olduğundan 3. sezona yeni yarışmacılar ile girileceği bekleniyor. Bakalım yeni sezon nasıl yenilikleri yanında getirecek merak konusu.

Yarı Finalde Yarışmaya Nihal ve Gülay Veda Etti

Bu akşam gerçekleşen yarı final elemesiyle yarışmaya 2 isim veda etti. İki eleme arka arkaya gerçekleşti. Birinci elemede juri oylamasıyla en düşük puanı alan kişi Nihal Candan olurken, yarışmacıların tercihi ise Nazlı Hamarat’tan yanaydı. Jurinin oylaması sonucu yarışmadan elenen ilk isim Nihal Candan oldu.

işte benim stilim nihal candan

Ardından yaşanan ikinci eleme ile juriden en düşük puanı alan ikinci isim Gülay Hançer’di. Tekrar gerçekleşen yarışmacı oylamasıyla elemeye gönderilecek isim yine Nazlı Hamarat olurken, yarışmaya veda eden ikinci isim Gülay Hançer oldu.

işte benim stilim gülay

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *