«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. Tatil Hazırlıkları Başlasın

Tatil Hazırlıkları Başlasın

tatil planı

Güneşin zaman zaman kendini gösterdiği şu günlerde insanın içi açılıyor. Yaz, deniz ve dinlenme özlemi derken tatil planı araştırmaları çoktan başladı bile. Siz hala tatil planınızı yapmadıysanız işte size tatil önerileri.

Sakin ve Sessiz Tatil Arayanlar

Kalabalık ve gürültüden uzak bir tatil arayıp sadece valizine bir kitap atanlar için önerilebilecek bir seçenek olan Karaburun; Türkiye’nin İzmir iline bağlı, doğal zenginlikleri olan bir ilçedir. Karaburun, temiz ve berrak bir denize sahip. Sualtı zenginlikleriyle bilinen Karaburun, tüplü ve tüpsüz dalışa meraklı olan kişilerin ilgisini çekmektedir. Sakin ve tenha olmasıyla bilinen ilçe; çok virajlı ve dar yollara sahip olsa da gidilip görülmesi gereken bir güzelliğe sahip.

sakin tatil yerleri

“Tenha yerde sıkılırım, ben kalabalık yer severim” diyenler

Kimileri tatil planı olarak yaşayan, sesli ve hareketli yerleri tercih ederler. Böyle tatillerin her saati dolu geçer. Sabahları plajlarda ve farklı programlarla geçen zamanın yerini akşamları bir yemek ve sonrasında müzik dinlemek için gidilecek yerler alıyor. Planlar daha önceden yapılmış, gidilecek hareketi bol yerler önceden tespit edilmiştir. Size sadece tatilin tadını doyasıya çıkarmak kalır. Antalya, Çeşme, Bordum ve Ayvalık hem keyifli hem de hareketli zaman geçireceğiniz tatil yerlerinin başında geliyor.

kalabalık tatil yerleri

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *