«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. Doğuş Holding’in Yılbaşı Partisine Tarkan Damgasını Vurdu

Doğuş Holding’in Yılbaşı Partisine Tarkan Damgasını Vurdu

tarkan

Finans, inşaat, otomotiv, medya, gayrimenkul, enerji ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren Doğuş Gurubu, dün akşam düzenlediği 2015 yılbaşı partisi ile çalışanlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Volswagen Arena’da düzenlenen gecede, Orhan Gencebay tek bir parça seslendirirken, Tarkan 1 buçuk saatlik konseriyle geceye damgasını vuran isim oldu.

Muhteşem lazer gösterisi eşliğinde unutulmaz bir konsere imza atan Mega Star, birbirinden güzel şarkılarını, kıvrak figürleriyle süsleyerek Doğuş Holding çalışanlarını coşturdu.

1 buçuk saat sahnede kalarak performans sergileyen ve hem sahne ışıkları hem de hareketli dans şovuyla fazla efor sarf eden Tarkan, çareyi sık sık kıyafet değiştirmekte buldu. Şarkı aralarında kulise giderek üzerini değiştiren sanatçı geceyi 3 ayrı kıyafetle tamamladı.

tarkan

Konserin ilerleyen saatlerinde Mega Star, Orhan Gencebay’ın “Hatasız Kul Olmaz” parçasını seslendirerek, Gencebay’a olan hayranlığını dile getirdi. Mega Star’ın bu inceliği karşısında dayanamayıp sahneye çıkan Gencebay, şarkıya eşlik etti.

Gecede konuşma yapan Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk,  üstün başarılarından dolayı çalışma arkadaşlarını tebrik ederek,  Doğuş Holding Gurubu olarak Türkiye için önemli işlere imza attıklarını ve geldikleri noktadan dolayı son derece gururlu olduklarını belirtti.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *