«
  1. Anasayfa
  2. Doğal Bakım Önerileri
  3. Doğal ve Pratik Dudak Dolgunlaştırma Yöntemleri

Doğal ve Pratik Dudak Dolgunlaştırma Yöntemleri

Dudak Dolgunlaştırma Yöntemleri

Hem doğal hem de pratik yöntemler ile dudaklarınızı dolgunlaştırmaya ne dersiniz? Sizlere vereceğimiz dudak dolgunlaştırma yöntemleri sayesinde kısa bir sürede doğal şekilde dudaklarınızı dolgunlaştırabilir ve harika görünümlü dudaklara sahip olabilirsiniz.

Dolgun dudaklara sahip olabilmek için; Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanları tarafından yapılan ve dudak büyütme tekniklerinden olan dudak dolgusu uygulamalarının sayısı her geçen gün artıyor. Ancak doğru bir uzman ile bu işleminin yapılıyor olması son derece önemli bir konudur.  Bu sebeple eğer ameliyat olmaktan korkuyorsanız ve tamamen hem doğal hem de bitkisel bir takım malzemeleri kullanarak ameliyatsız dudaklarınızı dolgunlaştırmak istiyorsanız, kağıt ve kaleminizi hazırlamaya ne dersiniz?

Size aşağıda vereceğimiz ve evinizde uygulayabileceğiniz doğal dudak dolgunlaştırma yöntemleri ile kısa sürede hayal ettiğiniz dudaklara kavuşabilirsiniz. Tamamen bitkisel ve doğal olan bu malzemeleri korkusuz bir şekilde dudaklarınıza uygulayabilirsiniz.

Dudak Dolgunlaştırıcı Bitkiler

Tarçın Yağı: Tarçın yağıyla dudaklara masaj yaparak, dudaklarınızın daha harika ve dolgun görünmelerini sağlayabilirsiniz. Bu masajın ardından dudaklarınızda hissizlik oluşabilir ancak kesinlikle korkulacak bir durum değildir. Tarçın yağını gönül rahatlığı ile kullanabilir ve doğal yoldan dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz.

Nane yağı: Doğal dudak dolgunlaştırıcı bitkilerden diğeri nane yağıdır. Nane yağını da yine masaj yaparak dudaklarınıza uygulayarak, dolgunlaşma özelliğini görebilirsiniz. Hafif bir yanma hissi oluşabilir ancak korkmanıza gerek yok rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Bal: Dudakları doğal yoldan dolgunlaştırmak için en çok tercih edilen bitkilerden bir diğeri de baldır. Bal hem dudaklarınızı dolgunlaştıracak hem de dudaklarınızdaki ölü hücreleri yenileyecektir. Yapmanız gereken ise; balı, diş fırçanıza sürmeniz ve dudaklarınızı nazikçe  dakika kadar fırça yardımı ile fırçalamanızdır. Dilerseniz bala ek olarak 2 damla zeytinyağı da ekleyebilirsiniz. Sonrasında dudaklarınızın dolgunlaştığına gözlerinizle tanık olabileceksiniz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *