«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. Burcu Evlenebilmek İçin Bu Sefer

Burcu Evlenebilmek İçin Bu Sefer

burcu esmersoy

Güzel yıldız Burcu Esmersoy maalesef önceki ilişkilerinde aradığı mutluluğu bir türlü yakalayamadı. Evlilik ile sonuçlanacağını düşündüğü birçok ilişkisinin sonu yine ayrılık oldu. Bu yüzden Burcu Esmersoy bu sefer evlenebilmek için farklı bir totem uygulayacağını açıkladı.

burcu esmersoy

Sarışın güzel Burcu Esmersoy önceki akşam Emirgan civarlarında son model Mercedes arabasıyla görüntülendi. Muhabirleri görünce birçok ünlünün tersine kaçmak yerine gülerek selam istanbul escort verdi. Bu karşılaşma esnasında evliliğe dair  kısa bir sohbet gerçekleşti ve muhabir arkadaşlara yeni evlilik toteminden bahsetti. Başından bir kere evlilik geçen Burcu Esmersoy sonrasında yaşadığı ilişkilerinde maalesef aradığı mutluluğu yakalayamadı. Ve kendisi de neredeyse her kadın gibi aşık olduğu adamla evlenip mutlu bir yuva kurmak istiyor. Bu nedenle de The House Cafe’nin ortağı olan Tuna Aksu ile olan ilişkisinde farklı bir yol izleme kararı almış. Bu seferki ilişkisinde evlilikten hiç bahsetmediklerini ve akışına bıraktıklarını açıkladı. Çünkü daha önceki ilişkilerinde her evlilik konusu gündeme geldiğinde bazı aksiliklerin yaşandığını ve bir türlü mutlu sonla bitmediğini dile getirdi. Bu nedenle Tuna Aksu ile olan ilişkisinde Burcu Esmersoy ” Bu defa konuşmayacağım, bakalım ne olacak” şeklinde açıklama yaptı.

Online Kadın Dergisi olarak güzel yıldız Burcu Esmersoy’un bu sefer aradığı mutluluğu yakalamış olmasını ve yakın zamanda kendisini gelinlik içinde görmek istediğimizi belirtmek isteriz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *