«
  1. Anasayfa
  2. Bülten
  3. Bergüzar Korel ve Halit Ergenç “Zen’siz Olmaz” Dedi

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç “Zen’siz Olmaz” Dedi

halit ergenc berguzar korel

ZEN PIRLANTA’NIN YENİ MARKA YÜZLERİ, BERGÜZAR KOREL ve HALİT ERGENÇ

Mücevherde lider Zen Pırlanta, hemen her kıtada ilgiyle izlenen ünlü sanatçılar Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’i marka yüzü olarak duyurdu.

Yer aldıkları her projede sevenlerinin kalbini kazanan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, bir marka için ilk kez bir araya geldi. Bu heyecanlı proje, “İçimden Geldi” etiketli reklam filmleri ile başladı. “İçimden Geldi” teması ile sadece özel günlerde değil, istediğimiz her an sevdiklerimize hislerimizi ifade edebileceğimiz ve bu anları sonsuz kılacak en mükemmel armağanın Zen olduğu vurgulanıyor.

Devamı gelecek olan serinin ilk filmi, Zen Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı Emil Güzeliş ve Başkan Yardımcısı Şükran Güzeliş’in ev sahipliğinde, Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in yanı sıra iş insanları, sanat dünyasından ünlüler ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katılımıyla Rahmi M. Koç Müzesi’nde gerçekleşen özel bir davette gösterildi.

Emil Güzeliş: “Marka yüzlerimizi, müşterilerimizle birlikte belirledik”

Gecenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Zen Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı Emil Güzeliş, pırlantalı mücevher denince akla gelen ilk marka olduklarının ve bu alandaki öncü rollerini yurtdışına da taşıyarak Türkiye’yi gururla temsil ettiklerinin altını çizerek şunları dile getirdi:

“Zen Pırlanta olarak iletişime ve sürekliliğine önem veren bir markayız. Bugüne kadar ünlü bir isimle iş birliğimiz olmadı. Bu yolda ilerlemeye karar verdiğimizde, öncelikle mağazalarımız ve bayilerimiz aracılığıyla müşterilerimizin önerilerini aldık. Böylelikle hem ülkemizde hem de yurtdışında milyonlarca seveni olan çok değerli sanatçılarımız Bergüzar Korel ve Halit Ergenç ile çalışmaya karar verdik. Bağlılığın ve aşkın simgesi pırlantayı bu güzel çiftten daha iyi anlatacak biri olmadığını düşünüyorum. Kendileriyle güzel bir yolculuğa başladık; projemizin başarılı olacağına yürekten inanıyorum.”

Şükran Güzeliş: “Milyonların sevdiği iki değerli sanatçıyla yolumuza devam ediyoruz”

Zen Pırlanta Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şükran Güzeliş konuşmasında, pırlantanın her kadının hayali olduğunu belirterek, sözlerine şöyle devam etti:

“Yıl dönümleri, sevgililer günü, yılbaşı gibi özel günlerde hatırlamak ve hatırlanmak çok önemli… Bu özel günlerin dışında da hiç beklenmedik bir anda içten gelerek verilen bir hediye çok daha anlamlı ve değerli oluyor. İşte buradan yola çıkarak yeni reklam filmlerimizde “içinizden gelen her an Zen’siz Olmaz” diyoruz. Bu filmlerimizi sevgili Bergüzar Korel ve Halit Ergenç ile birlikte sunmaktan çok mutluyuz. Çok güzel işlere imza attık, her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum.”

Bergüzar Korel: “Bizi ve alışkanlıklarımızı anlatan bir reklam filminde olmaktan çok mutluyuz”

Zen Pırlanta’nın yeni marka yüzü Bergüzar Korel de, eşi Halit Ergenç ile bir marka için ilk kez bir araya geldiklerini belirterek;

“Proje bize ulaştığında öncelikle Güzeliş Ailesi ile tanıştık, ofislerini, üretim bölümlerini gezdik, marka ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olduk. Uzun sohbetler ettik, samimiyetlerini ve aile sıcaklıklarını gördük. Senaryolar ise adeta bizi anlatıyordu, biz de özel günleri beklemeden içimizden geldiği anda hediye alırız. Ortaya çıkan filmler de markayı olduğu kadar bizi de yansıttığı için çok içimize sindi” dedi.

Halit Ergenç: “Sevgi, sadece özel günlerde değil, içinden gelen her anda ifade edilmeli”

Eşiyle kamera karısına geçen Halit Ergenç de; markalarla yapılan işbirliklerinde, marka ve sanatçı uyumunun çok önemli olduğunu belirterek; “Sevginin sadece özel günlerde değil, içinizden gelen her anda ifade edilmesi gerektiğine inanıyorum. Zen Pırlanta’nın iletişim yolunun da bunun üzerine kurulmuş olması bizi proje ile bütünleştiren önemli bir nokta oldu” dedi.

Zen Pırlanta’nın Yeni Reklamlarının Teması: “İçimden Geldi”

Zen Pırlanta, sadece özel anlarda değil, içinizden gelen her an kendinize ve sevdiklerinize bir Zen armağan edebileceğinizi ve Zen’in o özel anı ömür boyu eşsiz kılacağının altını çizen yepyeni reklam filmleri ile karşımıza çıkıyor.

Filmlerde oyunculukları ve doğal tavırlarıyla çok sevilen bir çift olan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in eğlenceli, samimi ve sıcak anları konu ediliyor. “İçimden Geldi” temalı filmler, klasik tektaş pırlanta filmlerinden farklı tarzıyla dikkat çekiyor.