«
  1. Anasayfa
  2. Bülten
  3. Kuru Ciltleri Besleyen Caudalie Vine Body Butter

Kuru Ciltleri Besleyen Caudalie Vine Body Butter

Caudalie Vine Body Butter

Yoğun nemlendirici içeriği sayesinde kuru ciltleri besleyen Caudalie Vine Body Butter içeriğindeki üzüm, karite yağları ve doğal formülü ile cildinize gereken bakımı kolaylıkla sağlıyor. Ciltlerin aşırı kuru olması, cildin bariyer fonksiyonu dediğimiz dış etkenlere karşı koruma özelliğini azaltıyorken, cilt üzerinde yanma, batma ve kaşıntı gibi belirtileri de beraberinde ortaya çıkartabiliyor.

Caudalie Vine Body Butter’ın içeriğinde yer alan doğal üzüm ve yağlar banyo sonrasında ve günlük kullanımlarda özellikle kuru ve çok kuru olan ciltlerde nemlendirici bakım imkanı sağlıyor. Özel formülü ile cildi onaran ve aynı zamanda da besleyen Vine Body Butter cildinize hem esneklik hem de konfor katıyor. Tüm Caudalie ürünlerinde olduğu gibi fenoksietanol, fitalat, paraben, mineral yağ ve hayvansal türevli içerikler kesinlikle bulunmamaktadır.

Vine Body Butter Hem Cildinizi Nemlendiriyor Hem de Doğayı Koruyor

‘Krem şanti’ yapısındaki özel dokusu ile ciltte kadifemsi bir his bırakan ve kuru ciltler için eriyen besleyici balm olarak kullanılan bu ürün aynı zamanda ciltte yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. Turunç, portakal ağacı ve portakal çiçeği akorlarıyla yumuşak ve mayhoş bir kokusu olan Vine Body Butter’ın bitkisel plastikten üretilen ürün ambalajı ve yağlı his bırakmayan balm formu cildinizi nemlendirirken aynı zamanda doğayı da koruma altına alıyor.

Caudalie Vine Body Butter Fiyatı

Bu ürünün Tüketici Satış Fiyatı: 225ml için 139 TL’dir. Tüm Caudalie ürünlerine sadece  tr.caudalie.com üzerinden ve yetkili eczanelerden ulaşabilirsiniz.