«
  1. Anasayfa
  2. Eğlence
  3. Aramızda Kalsın Bu Sırlar Çok Gizli

Aramızda Kalsın Bu Sırlar Çok Gizli

ünlü oyuncular

İlgi duyduğumuz tanınmış kişilerin hayatına karşı ufaktan da olsa hep bir merakımız vardır. Hayatlarının gizli kalmışları, korkuları, pişmanlıkları ve ilk aşkları merak konularından sadece bazıları. Hadi gelin hep birlikte gizli sırlara bir yol alalım.

Jennifer Aniston

Ünlü oyuncu ev hayatı özgürlüktür diyenlerden. Evindeyken fazlalıklardan kurtularak sabahları genel olarak iç çamaşırlarıyla dolaşan ünlü oyuncu iç çamaşırını tercih etmediği zamanlarda ise bikiniyle dolaşıyor. Ünlü oyuncunun en büyük korkusu uçmak. İşi yüzünden devamlı uçmak zorunda kalan oyuncu uçmadan önce sakinleştirici alıyor.

Julia Roberts

Oscar ödüllü güzel oyuncu Julia Roberts’ın zarif görüntüsüne aldanmamak lazım. Ünlü oyuncu tam bir hippie ruhuna sahip. Her gün duş almayı tercih etmeyen, su tasarrufu yapan ünlü oyuncu için çevreci tanımı kesinlikle doğru bir tanım olur. Julia’nın eşi Danny Moder aynı düşünce yapısına sahip olduğu için aralarında sorun yaşanmıyor.

George Clooney

Yakışıklı oyuncu 1982’de Los Angeles’ta bir sene boyunca bir otoyol çalışanıymış. Ve bu süre içinde yakın bir arkadaşının dolabında yatmış. Ünlü oyuncunu diğer bir sırrı ise depremden çok korkuyor olması. Ünlü oyuncu evinde 80 kiloluk Max adında bir domuzla yaşıyor.

Brad Pitt

Ünlü oyuncunun rol aldığı ‘Seven Years in Tibet filmi oyuncunun Çin’e girmesinin yasaklanmasına neden oldu.

Bruce Willis

Ünlü aktörün aynı zamanda bir müzisyen olduğunu biliyor muydunuz? 1987 yılının Ocak ayında 5 numaraya kadar yükselen albümün adı ‘Respect Yourself’.

Kevin Costner

Hollywood’a geldikten sonra filmlerde rol almaya başlayana kadar ünlü oyuncunun yaptığı işler arasında; balıkçılık, tur organizatörü ve tır şoförlüğü yer alıyor.

Jodie Foster

İki kez Oscar kazanan ünlü oyuncu hayatında hiç oyunculuk dersi almadı. Foster, doktorasını Yale Üniversitesi’nde yaptı ve yüksek bir puanla bitirdi.

Russel Crowe

Oscarlı ünlü aktör, öldükten sonra beynini tıp bilimine bağışlamayı fazlasıyla aklından geçiriyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *