«
  1. Anasayfa
  2. Doğal Bakım Önerileri
  3. Ameliyatsız Göğüs Dikleştirme Yolları

Ameliyatsız Göğüs Dikleştirme Yolları

göğüs

Göğüsler bir güzellik ve dişilik sembolüdür. Kadın vücudunun en gösterişli ve ilgi çekici bölümlerinden biri olan göğüsler; kilo alıp verme, çok sayıda doğum, genetik faktörler ve ilerleyen yaş faktörleri nedeniyle zaman içinde sarkar ve formunu yitirir. Oysa ki yaşı kaç olursa olsun her bayan biçimli ve dik göğüslere sahip olmayı ister. Göğüslerde sarkmayı engellemek veya en azından geciktirmeyi sağlamak için ameliyatsız, bireysel alınacak önlemlerin olduğunu biliyor muydunuz? Göğüs bölgesine uygulanacak egzersiz hareketler, sırt çapı ve göğüs ölçüsüyle uyumlu sütyen kullanmak, düzensiz kilo alıp vermemeye dikkat etmek ve yüzmek göğüs formunu muhafaza etmek için alınabilecek en temek önlemlerdendir.Üstelik bu hususların yanında sizlere önereceğimiz oldukça pratik kür tarifleri ile göğüslerin fit görünümünü korumak hiç zor değil. Göğüs dikleştirici kremler-kürler, egzersizler ve masaj yöntemleri ile dik ve formda görünen göğüsler hayal olmaktan bayan escort antalya çıkıyor.

Limon suyu kürü

Yaklaşık yarım litrelik suyun içine yarım limonun suyunu ve 1 yemek kaşığı deniz tuzunu ekleyin ve iyice karıştırın. Bu karışımı göğsünüze sürün ve kurumasını bekleyin. Karışım iyice kuruduktan sonra vücut yağı veya vücut losyonu ile göğsünüze masaj yapın.

limon tuz

Zambak soğanı kürü

3-4 tane zambak soğanını rondo ile kıyıp suyunu çıkarın. İçine 20 ml gliserin ekleyin ve tüm göğüs bölgesini bu karışım ile masaj yaparak ovun. Ovma işlemini içten dışa doğru masaj yaparak uygulayın. Zambak soğanı göğüsleri geliştirir, dik ve dolgun kalmasını sağlar. Bu kürü dilediğiniz sıklıkla uygulayabilirsiniz.

göğüs masajı

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *