«
 1. Anasayfa
 2. Kişisel Gelişim
 3. Access Bars Terapisiyle Hayatınızı Değiştirin

Access Bars Terapisiyle Hayatınızı Değiştirin

access bars

Access Bars terapisi hem bizim hem de bedenimizin bu güne kadar birikmiş olan herhangi bir şey hakkındaki bütün limitleyici düşüncelerimizi, davranışlarımızı, inançlarımızı, fikirlerimizi, tutumlarımızı, hislerimizi, düşüncelerimizi, duygu ve kararlarımızı serbest bırakmamıza olanak sunan bir terapidir.

Hayatımız boyunca anlam yüklediğimiz ve önemli olduğunu düşündüğümüz her şeyi beynimizde depo ederiz. Beyin adeta şimdiki yaşamdan ve geçmiş yaşamlardan gelen10 bin yıllık düşünceleri içinde depolayan dev bir bilgisayar hard diski gibi çalışır. Bilgisayar nasılki her türlü dosyayı, virüsü bünyesinde barındırır ve bu da bilgisayarın zaman içerisinde verimini düşürerek, kullanılamaz hale getirir. Bizim beynimizde de durum aynı bunun gibidir. Bilgisayara format atmanın amacı,  gereksiz olan bütün dosyaları silmek ve bilgisayarı kendi orjinal haline tekrardan getirmektir. Böylece bilgisayar hızlanarak daha sağlıklı çalışmaya başlar. Accsess Bars uygulaması da bilgisayara format atılması olayına benzetebilir. Tıpkı bilgisayar hafızasında olduğu gibi bu uygulama ile bize hizmet etmeyen ve bize ait olmayan, bizi ağırlaştıran, bizi engelleyen gereksiz dosya ve kayıtlar yani çöpler silinir ve böylece kendimiz oluruz. Bars terapisi bizim için mümkün olabilen başka olasılıkların ve aynı zamanda seçimlerin bilincine varırız ve bu da gerçekten arzu ettiğimiz hayatı oluşturmak ve seçmek için bize o muhteşem yolu açar. Hayatın bütünü bize kolayca, ihtişam ve neşeyle gelir. 

Access Bars terapisi
Access Bars terapisi

Access Bars Uygulaması nasıl Yapılır?

Bars uygulamasının yapılış şekil ise şu şekildedir; uygulayıcısı tarafından başın üzerinde yer alan 32 noktaya parmaklar ile nazik bir şekilde dokunulur. Yaklaşık 1 ile 1.5 saat arası sürer.  En ideal ve en rahat uygulama şekli kişinin uzanmasıdır ancak oturduğu yerden de işlem uygulanabilir. Bu noktalardan bazıları ise şunlardır: kontrol, yaratıcılık, para, beden ve cinsellik, farkındalık, yaşlanma önleyici, şifa, nezaket, huzur ve dinginlik.

Access Bars uygulaması ile başımızda yer alan 32 noktada birden oluşmuş elektrik yükünü serbest bırakabilmeyi deneyimliyoruz. Her dokunulan nokta tıpkı klavyede bulunan delete(sil) tuşu gibi işlev görmektedir. Örneğin, yaşlanma önleyici noktasına dokunulduğu zaman yine bu konuda ki bütün bakış açıları, yargılar, karar, inançlar ve hükümler gibi ne varsa hepsi silinir. Düzenli bir şekilde bu terapiyi yapanların yaşlanmadıkları gözlemlenmiştir. 

Access Bars terapisi ile elde edilen faydalar nelerdir?

 • Daha önce canınızı sıkan ve yaşamınızda büyük zorluklar yaratan durumlar veya insanlar artık canınızı sıkmaz ve problem olmaz.
 • Yaşamın her bir alanında daha fazla kolaylıkla karşılaşmak.
 • Yaşamınızda işlemeyen her türlü şeyi herhangi bir çabaya gerek duyulmadan işe yarayan başka bir şeye değiştirme.
 • Yaşamınızda sınırlamalar yaratan her şeyi silmek.
 • Access bars terapisi sonrasında mutluluk hissi ile beraber, sadece tek bir seanstan sonra bile genel depresyondan kurtulmak.
 • Daha uzun süre çalışmadan ya da daha çok çalışmadan iş performansı, notlar ve zihinsel berraklıkta artış.
 • Hafıza da güçlenme.
 • Hamilelikte rahat ve sakin doğum sağlar.
 • Stresi giderir ve zihinsel gevezeliği büyük oranda azaltır.
 • Bars uyku zorluklarını ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *