«
  1. Anasayfa
  2. Doğal Bakım Önerileri
  3. Üç Malzemeli Beyazlatıcı

Üç Malzemeli Beyazlatıcı

diş beyazlatıcı
Bembeyaz dişlere sahip olmak kim istemez. Her kadının en güzel makyajı gülüşüdür. Eğer siz de dişlerinizin daha beyaz gözükmesini istiyorsanız haberimizi mutlaka uygulayın. Herkesin kolayca bulabileceği sadece üç malzeme ile dişlerinizi beyazlatmanız artık mümkün.
Sigara, kahve, hastalıklar ve bazı ilaçlar dişlerinizin parlaklığını öldürür. Sararan dişler özgüveninizi etkiler ve gülüşünüzü saklamanıza neden olabilir. Oysaki bir kadını en güzel yapan şey gülüşüdür. Artık sararan dişlerinizi beyazlatmak sizin elinizde. Üstelik dişçiye gitmeden ve büyük paralar harcamadan. Evinizde bulunan bu üç malzeme ile bembeyaz dişlere istediğiniz zaman eve gelen turgutreis escort kavuşabilirsiniz.
Malzemeler;

– (Toz halinde) Zerdeçal

– Hindistan cevizi yağı

– Nane yağı

Hazırlanışı;

Bir çay kaşığı hindistan cevizi yağını, bir çay kaşığı zerdeçalı ve birkaç damla nane yağını karıştırın. Karışımı tıpkı diş macunu kullanır gibi diş fırçanıza sürerek dişlerinizi fırçalayın. Diş fırçanızda biraz sararma olabilir, gayet normaldir endişelenmeyin. Daha beyaz dişler için bir adet diş fırçası gözden çıkarılabilir. Üç malzemeli beyazlatıcı ile dişlerinizi gün içinde birkaç kez fırçalayın. Kısa süre sonra dişlerinizdeki farklılığı hissedeceksiniz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *